Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Wyrzynio

Uczestnik
  • Posty

    5
  • Dołączył

  • Ostatnio

Posty napisane przez Wyrzynio

  1. Jakbym prowadził firmę i zajmował się typowo malowaniem domów/pomieszczeń itp. to może bym się zastanowił nad dobrym agregatem malarskim, szczególnie z firmy WIWA. Cena za taki sprzęt jest ogromna, bo oscyluje się w granicach 7/20 tys. zł! Ale w zamian otrzymujemy gwarancję, że nie nawali z dnia na dzień. Musimy się jeszcze liczyć z tym, że odpowiednie węże do agregatów malarskich  i pistolety natryskowe,  też nie nalezą do tanich rzeczy… Gdybym jednorazowo miałbym wykonać tą czynność, to po prostu bym wypożyczył taki sprzęt, a nie kupował za ¾ tys. agregator, który i tak zaraz się zepsuje.

  2. Widzę, że nikt nie wspomniał o Chicaco Pneumatic .. zatem, pozwolę sobie zrobić krótką prezentację dla tych, którzy planują zaopatrzyć się w urządzenia akumulatorowe z tej firmy.  Przede wszystkim nie jest to znana firma w Polsce, ale charakteryzuje się tym, że zastosowanie tych urządzeń jest niezwykle szerokie. Zaczynając od domowych zadań, napraw warsztatowych, przy produkcji, a kończąc przy montażu skomplikowanego sprzętu np. w przemyśle lotniczym, gdzie wymaga się dużej dokładności. Urządzenie na pewno sprawdzi się u amatora, który z czasem będzie wymagał od sprzętu więcej, niż na początku :16_relieved:. Takie urządzenia można zakupić u dystrybutorów CP w Polsce, np. w firmie Pneumat.: https://www.pneumat.com.pl/narzedzia-akumulatorowe

  3. Ja zrezygnowałem z dywanów ze względu na ilość osadzającego się na nim kurzu itp. (tak, jestem alergikiem :D). Dodatkowo uwielbiam minimalizm, prostotę i ład. Jak ktoś np. posiada zwariowane zwierzęta lub dzieci, to często trzeba poprawiać jego położenie i prać. 

×
×
  • Utwórz nowe...