Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

IlonaH

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O IlonaH

 • Ranga
  Początkujący
 1. Występuje na wszystkich ścianach. Dołączam zdjęcie standardu deweloperskiego.
 2. Dziękuję bardzo za pomoc. Już kilka osób mówi, że to może być związane z punktem Rosa i nieprawidłowo działającej wentylacyją. Akurat wentylacja w mieszkaniu działa ok, niedawno była sprawdzona. Ja nawet słyszę jak ona działa. Mamy też wentylacyjne zawory w oknach, które są zawsze otwarte. Jak ja rozumiem, muszę teraz robić pomiary. Dołączam też informacje o materiałach scian, może to da więcej szczegółów: bloczki wapienno-piaskowe Silka E-18 A+ grubosc 18 cm, strop lany monolityczny. Dziękuję bardzo za pomoc wszystkim.
 3. Załączam zdjecia. Budynek jest nowy. Kupilismy jedno z ostatnich mieszkań i mieszkamy od 1 lutego.
 4. Wiem, ze cięzko, ale juz nie wiem co robić. Zapytałam, bo myslałam, ze ktoś moze mial podobny wypadek. Wilgoć w 2ch wypadkach wyszła kiedy na ulicy była wysoka wilgoć powietrza. Perwszy raz nie padało, ale były upały i wysola wilgoć. Drugi raz - deszczy przez kilka dni i też wysoka wilgoć. Moze ktoś też poleci eksperta, który moze wyjechac na miejsce i zbadać (Kraków). Dzięki jeszcze raz.
 5. Witam. Mieszkam na parterze w nowym budynku. W środę po raz drugi (ostatnio to samo się zdarzyło 2 miesięcy temu) na ścianach w całym mieszkaniu (3 pokoje, 72 m2) na poziomie ~40 cm od podłogi poszły plamy od wody. Plamy bardzo szybko się pojawiają i znikają w ciągu 24 godzin. U sąsiada w mieszkaniu obok dzieje się to samo, ale nie na wszystkich ścianach. W dwóch mieszkaniach naprzeciwko wszystko jest sucho. Zgłosiliśmy problem do zarządcy mieszkania. Po stwierdzeniu zarządcy, że problem jest wewnątrz mieszkania, 2 miesięcy temu, kiedy się to zdarzyło po raz pierwszy, zrobiliś
×
×
 • Utwórz nowe...