Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

bastion80

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez bastion80

  1. Na antresoli będzie w skosie kratka wentylacyjna... ciepło będzie nią wyciągane latem,raczej. Dlatego zastanawiam się nad zastosowaniem jakiś rozwiązań odbijających energie cieplną słońca. Dach jest zamknięty powyżej 2,25 nie ma okien.
  2. Nie ma.Izolacja refleksyjna...? Pierwsze słyszę. Jeśli chodzi o grubość to przy wełnie 0,032 nie jest najgorzej.Adaptację robię dla siebie stąd oszczędność miejsca grubością izolacji.
  3. oto przykładowy rysunek Kolejność jest wszystkim znana. Dachówka, kontrłata, membrana ( w tej chwili strotex 1300) krokwie o przekroju poprzecznym 150×150mm Jestem przed wypełnieniem wełną krokwi , (150 między 50 na krokwie) oraz Paroizolacja i karrtongips , pytanie czy da mi coś gdy przed wełną między krowie Dam np.tyvek enercor dach.
  4. Witam.Jestem w trakcie adaptowania strychu nad mieszkaniem w kamienicy z ok. 1920r. W grudniu wspólnota wyremontowała dach.Dachówka karpiówka membrana strotex basic 1300. Planujemy zrobienie sypialni na antresoli,dach w szczycie ma ok.5m. Dowiedziałem się że latem ciężko będzie oddychać na poddaszu pomimo zastosowania izolacji z wełny o współczynniku 0,032 oraz paroizolacji inteligentnej aluminiowej.Czy wobec tego warto przed wełną zastosować dodatkowo membranę z metalizowaną powierzchnią która odbija 85% ciepła promieniowania słonecznego? Czy dwie membrany nie będą zakłócać wzajemnie swej pracy?
×
×
  • Utwórz nowe...