Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

pistol

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O pistol

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ona_2014 mogłabyś podesłać mi ilość materiałów (styropianu, kleju itp.) potrzebną na ocieplenie Żurawki?
 2. Szerokość otworu w ścianie - 185 cm, wysokość - 152 cm. Otwory okienne w kuchni (po zmianie 140cm) oraz w garażu będą pomniejszone o połówkę pustaka.
 3. http://www.ruukkidachy.pl/Dachy-rynny-akce...stojacy-Classic Nie widziałem na stronie rukki odmiany D. Tak jak napisałem Clasicc grafit z dwoma przetłoczeniami pośrodku panelu. Powłoka pural mat.
 4. [quote name='marcin-s81' date='15.11.2014, 15:11 ' post='446428'] My też planujemy pokrycie na rąbek stojący. Możesz napisać jaki był koszt takiego pokrycia (robocizna włącznie z więźbą i akcesoriami typu rynny)? [/quote Koszt z uwzględnieniem wiaty: Więźba dachowa (przekroje nieco mniejsze niz w projekcie) - 5500 zl, Okna Fakro PTP-V (140/78) wraz z kołnierzem uszczelniającym (3 sztuki) - ok. 4900 zł, Blacha Rukki Classic pural mat (grafit) - 11 700 zł wyłaz dachowy, ława kominiarska, blacha płaska rukki do obróbek kominów itp., rynny, membrana dachowa Tyvek solid, taś
 5. Witam. Do tej pory koszt to 100-105 tys. złotych. Prace wykonywane są przez różne ekipy budowlane. Mój wkład był znikomy.
 6. Niestety z przyczyn technicznych nie mogę podać Panu konkretnych wymiarów wiaty. Jedyne co pamiętam to, że słupy wiaty oddalone są od ściany garażu o równe 3 metry. Odstępy miedzy słupami to również 3 metry. Świetną dachówkę Pan wybrał. Jak do tej pory to chyba najładniejsze pokrycie dachowe na forum. Początkowo chciałem pokryć dach taka samą dachówką ale ostatecznie dach został pokryty blachą na rąbek stojący. Zdjęcia załączę niebawem.
 7. Oczywiście były zatwierdzone na etapie adaptacji projektu i zagospodarowania terenu.
 8. [quote name='marcin-s81' date='3.11.2014, 22:36 ' post='445309'] Ja zrezygnowałem z narożnego okna w kuchni i wykonawca powiedział, że te 2 żelbetonowe filary są niepotrzebne. Czy można z nich zrezygnowac. Wykonawca ma racje. Rezygnując z okna narożnego słupy żelbetowe przestają być potrzebne. Co do utraty uroku przesyłam zdjęcia mojej Żurawki. Śledzę uważnie forum i moim zdaniem dom dużo bardziej traci po zmniejszeniu okien na pietrze oraz największego na parterze.
×
×
 • Utwórz nowe...