Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Caramella

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Caramella

  1. W przypadku biurka, proponuję to z linii klasycznej, które zostało stworzone z myślą o chłopcach. Charakteryzują je uniwersalne, stylowe kształty, ozdobione jest dekoracyjnym frezem, pilastrami i wysokim gzymsem. Dół natomiast wykończyliśmy klasycznym cokołem. Biurko posiada nadstawkę, będącą nie tylko jego ozdobą - może pomieścić niezliczone ilości drobnych szpargałów.
  2. Taki projektor fal to nowoczesna wersja lampki karuzeli, która służyła dzieciom parę ładnych lat temu. Tam i tu chodziło o rozbłysk czegoś na ścianie i suficie, co uspokoi i uśpi dziecko. Musiałbym zobaczyć jak to wygląda na żywo, ale możliwe, że woda jest tak wyraźna i realistyczna, że może dziecko pobudzić
  3. Takie bajkowe malunki mogą się podobać jak dziecko ma 2-3 latka, później już będzie na nie za duży i niestety będzie trzeba taką ścianę ponownie przemalować. Może to być problematyczne, gdyż pewnie ciężko pokryć wiele takich jaskrawych kolorów. Zamiast tego proponuję klasyczną tapetę w błękitno-szare pasy, która powinna starczyć na kilka ładnych lat.
  4. Bez obaw, jeśli meble są pomalowane lakierami posiadającymi świadectwa higieniczne Państwowego Zakładu Higieny. Oprócz tego produkty wyposażenia pokoju dziecięcego powinny odpowiadać wymaganiom normy europejskiej EN 71-3:1994 dotyczącej zawartości substancji szkodliwych i metali ciężkich.
×
×
  • Utwórz nowe...