Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

maxis72

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O maxis72

 • Ranga
  Początkujący
 1. Tyle, że on mówi, że tego nie da się wyczyścić i że taka robota mu się nie opłaca bo jest zbyt pracochłonna. Zresztą zbyt dużo kafelek przy tym popęka, więc się za to nie bierze.
 2. ten klej Atlas Plus i grunt Cekol gs-83 poleciła obsługa Obi
 3. Z tego co pamiętam to robił to właśnie w ten sposób jak opisałeś STACH. No ale nie szlifował powierzchni płyty - czyli to może być przyczyna. On te płytki chce teraz dokleić na klej montażowy. Nie mogę sobie pozwolić na podniesienie poziomu, bo już mam znaczne różnice w poziomach między pomieszczeniami. Usunąć w sensie wyrzucić i położyć nowe? Nie bawić się w przyklejanie tych samych klejem montażowym?
 4. Nie były szlifowane, ale ich powierzchnia była bardzo chropowata. Zresztą zostały pokryte tym gruntem. I ten grunt trzyma się płyty. Z tym, że klej nie przykleił się do gruntu. Dodam jeszcze, że było wtedy dość gorąco. Najbardziej interesuje mnie odpowiedź na pytanie: Czy pozwolić fachowcowi przykleić te pokryte klejem kafle ponownie na klej montażowy czy bezpieczniej wyrzucić kafelki?
 5. Witajcie "Fachowiec" położył mi 11m2 kafelek na podłodze. Najpierw położył płyty OSB, potem je zaimpregnował. Klej złapał się kafelki ale nie przyczepił się płyt. Także po prostu podnoszę kafelki razem z klejem od płyty. Osoba, która to położyła twierdzi, że zrobiła to dobrze. Ale nie wie też dlaczego to odpadło. Producent kleju twierdzi, że to nie wina kleju. Płyty zaimpregnowane zostały gruntem Cekol gs-83 a klej to Atlas Plus. "Fachowiec" zapiera się, że może przykleić te pokryte klejem kafelki dodatkową warstwą kleju montażowego. Czy to bezpieczne? Poziom pewnie znów
×
×
 • Utwórz nowe...