Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

instalator 7

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O instalator 7

 • Ranga
  Początkujący
 1. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  Zwróć uwagę Bachus zacytował moje słowa:,,też należę do ,,kliki instalatorów'''',a nie ,,nie należę do ,,kliki instalatorów''. Ale mimo wszystko dzięki za twoją uwagę.
 2. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  Ja też gram w otwarte karty pisząc ze jestem instalatorem firmy j.w. Zadowolony użytkownik (czy użytkownicy) to od razu dla Was reklama. Ale z drugiej strony jeśli ktoś ma jakiś produkt, pisze jakiej firmy i jawnie pisze lub mówi, że jest z niego zadowolony to można to nazwać reklamą. Idąc dalej tym tropem na reklamie wielu firm opiera się cały świat i w mniejszym lub większym stopniu wszystkie fora internetowe.
 3. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  1950 napisał wcześniej, że to Lidia prowadzi nachalną reklamę, a on też nie był bez winy (patrz podpis). Lidia przyznam przesadziła- zachowała się agresywnie. Poza tym podała tyle zalet instalacji solarnej od Solar-Tech, że wydało się to Wam podejrzane.
 4. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  O co ci chodzi? Nie znam Lidzi i też należę do ,,kliki instalatorów''.
 5. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  Panie Witoldzie. Ponownie wpada Pan w paranoję. Nikt z Solar- Tech nie pisał tych wypowiedzi. Wszędzie widzi Pan zagrożenie.
 6. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  A czy to takie dziwne, że klienci mogą być zadowoleni z dobrego produktu?. Przynajmniej Solar-Tech w przeciwieństwie do Pana nie kryje się z tym, że podzespoły do produkcji ich kolektorów pochodzą z Chin. A co klienci mówią dobrego o Pana kolektorach?
 7. instalator 7

  KOLEKTORY SŁONECZNE

  Wkleję podpis 1950 bo może niektórzy nie zauważyli: TUTAJ, NAPRAWDĘ WARTO aquarius@onet.eu "AQUARIUS" Systemy Grzewcze i Sanitarne I co? NACHALNA REKLAMA. I tutaj zdania nie zmienię.
×
×
 • Utwórz nowe...