Skocz do zawartości

zadra79

Uczestnik
 • Posty

  159
 • Dołączył

 • Ostatnio

zadra79's Achievements

Bywa

Bywa (2/4)

0

Reputacja

 1. Ktoś kiedyś prosił o zdjęcia sypialni...
 2. witam, znalazłem coś takiego, pozdrawiam
 3. Co jakiś czas pojawia się prośba o górną łazienkę. Wrzucam projekt, może komuś się przyda...
 4. BeaTom - chyba mamy podobny gust, jeżeli chodzi o sufity podwieszane i parę innych rozwiązań Poniżej zdjęcia surowizny od nas:
 5. zadra79

  9.11 Agatka z garażem 05.06.07.08 2014

  Prace wewnątrz+podjazd
 6. Witam, jako informację dodam, że zakup i montaż przydomowej oczyszczalni może być dofinansowany w 45% z NFOŚiGW. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchomił program, który dofinansuje budowę przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza kanalizacji sanitarnej lub likwidację przydomowych szamb. My z tego skorzystaliśmy - ale, aby dostać dofinansowanie trzeba zaciągnąć kredyt na całość przedsięwzięcia. Mimo wszystko polecam - nie trzeba się bawić w wykopy itp. Wszystko załatwia firma montująca i po około miesiącu przychodzi dofinansowanie Jestem na etapie podwieszania sufitów, chciałbym prosić o zdjęcia, jeżeli ma ktoś takie u siebie w Agatce. Tymczasem wstawiam zdjęcie i propozycję zabudowy kominka - chętnie obejrzę aranżację innych kominków.
 7. Polecam piec firmy STALKOT na pelet/ekogroszek Kwietię wyboru pieca między: "1) zwykły śmieciuch na wszystko co nam wpadnie w ręce 2) piec z podajnikiem na ekogroszek" uważam za oczywistą... i zamykającą temat.
 8. Z końcem roku zamontowano nam drzwi wejściowe, tymczasem na górze cały czas trwają prace...
 9. zadra79

  9. Agatka z garażem - 11.12-2013r

  Po skończeniu ocieplania, nadszedł czas na prace wewnątrz...
 10. irek_73-nic nie szkodzi, dziękuję za foto - drzwi super, wyglądają na solidne. Nasze mają inne przeszklenia skrzydła, ale doświetlenie mamy podobne. Kolor to Antracyt. Jak przyjdzie piec, to wstawimy drzwi i zamieścimy fotografię Pozdrawiam
 11. zadra79

  8. Agatka z garażem - 08.09.10. 2013

  Prace wykończeniowe na zewnątrz
×
×
 • Utwórz nowe...