Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

chasim

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O chasim

 • Ranga
  Początkujący
 1. chasim

  Styropian na fasade a podłoge.

  Jeśli ktoś nie ma do mnie szacunku ja nie będę miał do niego, bo chyba nie uraziłem go moim pierwszym postem? To jest forum budowlane a nie języka polskiego...a od niego i tak niczego się nie dowiedziałem dlatego jego post był zbędny nie sądzisz?
 2. chasim

  Styropian na fasade a podłoge.

  Tak? Jeśli jesteś już taki bardzo inteligentny to widziałeś np taki wyraz jak "czym"? Czy umknęło to Twojej nieopisanej inteligencji i patrzenia na poprawność językową i składniowa. Poza tym jest coś takiego jak czytanie ze zrozumieniem, a do tego trzeba przeczytać cały tekst a nie wyodrębniać poszczególne fragmenty które zmieniają całkowicie sens zdania. Jednak Tobie ta zasada również umknęła. Może stosuje tutaj metafory, alegorie. Słyszałeś o czymś takim czy Twoja nauka zakończyła się na wykształceniu niepełnym podstawowym? Widziałem i dotykałem i jakoś różnicy co do termoorganiki platinum+ fasada a dach/podłoga nie odczułem.
 3. Witam czym różni się styropian od fasady od tego na dach/podłoge? Czy można ten dach/podłoga kłaść na ściany? Prosze o uzasadnienie.
×