Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

cola123

Uczestnik
  • Posty

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez cola123

  1. Materace z wkładem gryczanym są mniej twarde niż materace z wkładem kokosowym, jednak zaleca się, by dzieci spały na materacach twardych. Tak samo jak kokos mają właściwości antygrzybiczne i antyalergiczne i też nie pochłaniają wilgoci. Cenowo jednak materace z wkładem kokosowym są tańsze :-) i często też producenci dają na nie dłuższą gwarancję, ponieważ są bardziej trwałe.
  2. odnośnie materaców z kokosem - jest to taka wkładka, która zapewnia prawidłową twardość materacowi. Ma właściwości antyalergiczne i antygrzybiczne, a dodatkowo jest zalecana dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Materace z wkładką kokosową zalecane są właśnie małym dzieciom, ponieważ ich kręgosłup jeszcze się kształtuje i potrzebuje odpowiedniego utwardzenia pod kręgosłupem. Mają świetne produkty pod względem ich składu i jakości. Wiem, bo znajomi kupili swoim dzieciom i bardzo zachwalają! Synowi (7 lat) kupili bodajże materac piankowy z kokosem Muminek, a córeczce piankowy memory
  3. żadna gryka!!! ja słyszałam, że dla małych dzieci tak do 10 roku życia najlepsze są materace z kokosem! dzieci powinny spać na twardych materacach, a nie miękkich, bo potem mają krzywe kręgosłupy!
×
×
  • Utwórz nowe...