Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

olia

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez olia

 1. Całkowity koszt wraz z montażem ok. 3700 Gniazdka umieściliśmy w centralnej części korytarza na dole i na górze oraz w garażu. Szufelka jest w kuchni. Jednostka centralna jest w garażu z wylotem powietrza do komina.(mamy kotłownię za garażem, stąd komin w tym miejscu) Jednostka będzie zabudowana we wnęce ściany.
 2. My mamy jednostkę WOLLY300 z zestawem do sprzątania. Wykonanie instalacji odkurzacza centralnego na 3 gniazda +szufelka automatyczna (w kuchni) Wąż ssący Basic o dł. 9,1m z włącznikiem on/off do rury teleskopowej z klipsem. Wszystko z firmy top vac.
 3. Bardzo ładne wnętrza:) Też chciałabym mieć już taki stan w mojej Agatce:)
 4. Witam! Ile wydaliście na instalacje: -elektryczną -wod-kan -ogrzewanie? Ile na materiał, a ile robocizna? Z góry dzięki za odpowiedź
 5. Stan naszej Agatki z dnia 17.12.2011
 6. Witam! Tak nam się wydawało,że musieliście coś zmienić, bo klatka wydaje się szersza, ale krótsza niż w oryginale. My też będziemy mieć strop nad garażem obniżony, ale pierwotnie wejście do pokoju nad nim(org. strych)mieliśmy mieć korytarzem wzdłuż głównego biegu schodów, powstałym z przesunięcia ściany w pokoju na poddaszu. Jednak to powodowało zmniejszenie pokoju, wiec zastanawialiśmy się nad alternatywnym rozwiązaniem. Dzięki za poradę, pozdrawiam
 7. Podoba się nam, jak rozwiązaliście schody, wymiary klatki pozostałe oryginalne, tak? Wejście do garażu jest z korytarza, a nie z pomieszczenia przeznaczonego na kotłownie?
 8. Witamy! W sobotę 27.08.2011 rozpoczęliśmy budowę Agatki z garażem jednostanowiskowym w Głuchowie, 25 km od Poznania. Dzięki forum dużo się dowiedzieliśmy, dziękujemy za cenne uwagi:)Wprowadziliśmy kilka zmian:m.in. wyprostowaliśmy ścianę w salonie, dzięki czemu powiększyliśmy taras, kotłownię przenieśliśmy za garaż, zmieniliśmy układ kuchni (wejście zostawiliśmy tylko od salonu, w miejscu wejścia z korytarza zrobiliśmy kotłownię). Aktualnie mamy wylane ławy fundamentowe:) Czekamy na więcej.
×
×
 • Utwórz nowe...