Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

dzambodzet

Uczestnik
  • Posty

    4
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez dzambodzet

  1. a jak jest z ogrzewaniem - które na tą chwilę jest najtańsze i jak wyglądają niedługie prognozy odnoście najtańszego ogrzewania?
  2. a dlatego, że tam miałbym kotłownie i rupiecie których mam sporo. Nie wyobrażam sobie, ze mogę to w jakimś osobnym (od domu) pomieszczeniu składować ponieważ koszt jednej skrzynki rupieci przekracza 5000 zł a to dla mnie spora kwota. A jak z tym ogrzewaniem?
  3. cieszę sie i trochę mi ulżyło, że można "dorobić" piwnicę do projektu bez niej. Nie wyobrażam sobie mieszkania bez niej. Jeszcze chciałem zapytać - jakie ogrzewanie jest najtańsze na tą chwilę i w niewielkiej perspektywie? vena - przyjemny domek
  4. Witam, szukam i szukam projektu domu parterowego z poddaszem podpiwniczonego i nie ma nic ciekawego. Czemu odeszła moda na piwnice? Przecież to super sprawa mieć taki magazyn pod sobą. 100% lepiej niż jakieś osobne pomieszczenie. Czy jak mam projekt bez piwnicy to jest opcja zrobić tam piwnice choćby pod jednym pokojem. Szukam projektu do 4 osobowej rodziny bez opcji powiększenia rodzinki.
×
×
  • Utwórz nowe...