Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

jacqal

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O jacqal

 • Ranga
  Początkujący
 1. Witam, Poszukuję firmy w okolicach Poznania, która kompleksowo (poza schodami, kuchnią i zabudową wnęk) wykończy dom (oddawany w stanie developerskim) - czyli drewniane podłogi, położenie paneli, płytek, instalacja kabiny prysznicowej i armatury w łazience, kominek itp. Oczekuję: - wstępnego kosztorysu prac (po przesłaniu przeze mnie szczegółów odnośnie wykończenia poszczególnych pomieszczeń) - zdjęć z wykonanych robót - deklaracji odnośnie terminu możliwego rozpoczęcia prac oraz orientacyjnego ich zakończenia. Proszę o kontakt na jacqal@gazeta.pl
 2. Witam, W połowie stycznia odbieram dom w Komornikach pod Poznaniem. Szukam firmy, która wykona malowanie ścian - ca 120 m2 powierzchni. Zainteresowanych proszę o maila na: jacqal@gazeta.pl Oczekuję: - informacji o stawkach za m2 (przy tych powierzchniach) - jakichś zdjęć wykonanych wcześniej prac - terminu realizacji oraz "co będzie jeśli termin będzie przekroczony" (nie chodzi o dzień czy dwa) Cena nie jest dla mnie jedynym kryterium, ale z pewnością dość ważnym. Wolę jednak rzetelną firmę z nieco wyższą ceną, która zrobi "co trzeba i jak trzeba" w terminie, a nie patałachów z najniższą ceną na rynku.
 3. Witam, W połowie stycznia odbieram dom w Komornikach pod Poznaniem. Szukam wykonawcy podłóg w całym domu - chodzi o położenie ca. 70 m2 paneli oraz ca. 50 m2 płytek. Zainteresowanych proszę o maila na: jacqal@gazeta.pl Oczekuję: - informacji o stawkach za m2 (przy tych powierzchniach) - jakichś zdjęć wykonanych wcześniej prac - terminu realizacji oraz "co będzie jeśli termin będzie przekroczony" (nie chodzi o dzień czy dwa) Cena nie jest dla mnie jedynym kryterium, ale z pewnością dość ważnym. Wolę jednak rzetelną firmę z nieco wyższą ceną, która zrobi "co trzeba i jak trzeba" w terminie, a nie patałachów z najniższą ceną na rynku.
×