Skocz do zawartości

PIOTR42

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez PIOTR42

 1. SZANOWNA REDAKCJO, A MOŻE TAK COŚ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO SILIKONU, JAKĄŚ NAZWĘ CZY COŚ PODOBNEGO!!!!Z GÓRY DZIEKUJĘ.
 2. Czy są jakieś środki uszczelniające fugi w kominie? Komin zbudowany jest z cegły klinkierowej, fugi były zrobione z prawidłowej masy. Ale murarz coś niestety zrobił nie tak. Poradźcie co można zrobić aby mieć z tym wieczny spokój. Czy są jakieś lakiery czy coś podobnego
 3. MOJA FIRMA MALARSKA POLECIŁA MI DO MALOWANIA POKOI FARBY SZWAJCARSKIEJ FIRMY KABE, PODOBNO SĄ ZNAKOMITE ALE DROGIE. STWIERDZILI, ŻE JEŻELI ŻONA WYBRAŁA SOBIE KOLOR WRZOS-ŚLIWKOWY TO BAZA TEJ BARWY BEDZIE 400% !! DROŻSZA. CZY CZASEM NIE PRÓBUJĄ NAS NACIĄGNĄĆ? CZY UŻYWALIŚCIE MOŻE TYCH FARB?PRÓBOWAŁEM SPRAWDZIĆ CENY, LECZ NIGDZIE ICH NIE WIDZĘ. POMÓŻCIE.
 4. Położyłem tynki wewnętrzne,chcę teraz zatrudnić malarza do malowania ścian. Ile to kosztuje??? Jeden z malarzy przedstawił mi następujący kosztorys: - jednokrotne szpachlowanie, oraz trzykrotne malowanie( grunt pod farbę + dwie warstwy farby) - 22,50zł/m2. - następnie za przykręcenie płyt k-g na wykonanych już wcześniej stelażach( dach całkowicie ocieplony tylko bez płyt),szpachlowanie z malowaniem - 28 zł/m2. Prosze was o poradę czy to dużo !? Mi osobiście wydaje mi się strasznie dużo! Zaznaczam że materiał jest kupiony przezemnie.
 5. WZIĄŁEM FACHOWCA OD KŁADZENIA PŁYTEK, W CELU WYPŁYTKOWANIA ŁAZIENKI. DOM JEST NOWY ŁAZIENKA JESZCZE NIE WYTYNKOWANA. FACHOWIEC NA SAMYM WSTĘPIE ZAPROPONOWAŁ MI PŁYTKI NA WODOODPORNEJ PŁYCIE K-G. STWIERDZIŁ TAKŻE ABYM ŁAZIENKI W TYM PRZYPADKU NIE TYNKOWAŁ. MAM MIESZANE UCZUCIE CZY TA METODA JEST DOBRA... ZAWSZE MYŚLAŁEM ŻE KŁADZIE SIĘ JE NA OTYNKOWANE ŚCIANY! CO O TYM SĄDZICIE ? JAKĄ METODĘ WYBRAĆ. KTÓRA JEST LEPSZA POD WZGLĘDEM WYTRZYMAŁOŚCI, KOSZTOWNOŚCI I TYK DALEJ...!?CZY PŁYTY WSKUTEK JAKIEŚ NIESZCZELNOŚCI NIE NASIĄKNA WODĄ I BĘDZIE PROBLEM..
 6. witam ja właśnie dzisiaj rozliczyłem się za wykonanie dachu. wykonany z dachówki ceramicznej 230 m2 zapłaciłem 16000 zł. dach jest trudny. oczywiście opłata wynosi za komleksowe wykonanie - więźba + dachówka. jestem bardzo zadowolony, chociaż zapłaciłem za metr najwięcej w okolicy- około 70 zł/m2. normalnie wychodzi 50 zł./m2. jeżeli interesuje ciebie jaka była trudność wykonania to wpisz w przeglądarkę hasło APS 114, WTEDY ZOBACZYSZ TEN PROJEKT. ja uważam że cena za wykonanie twojego dachu jest adekwatna do skali trudności. pozdrawiam .
 7. Mam sciany z porothermu 25 plus styropian 12. Parapety mają być z pełnej cegły klinkierowej( bardzo mi na tym zalęży). Murarz twierdzi że nie będą miały się na czym opierać. Zgodnie z projektem sciany były z ytonga 40. Szukam porady, w jaki sposób cegłę osadzić aby nie odpadła. Liczę na wasze rady.
 8. CZYM RÓŻNIĄ SIE KOTŁY KONDENSACYJNE POSZCZEGÓLNYCH FIRM. WSZYSTKIE SĄ W PODOBNEJ CENIE, DLACZEGO POWINIENEM KUPIĆ JUNKERSA, A NIE VAILLANTA LUB VISSEMANA? ALBO ODWROTNIE ? CZY KTOŚ JEST MĄDRY I MI TO WYTŁUMACZY! OCZEKUJĘ NIECIERPLIWIE.
×
×
 • Utwórz nowe...