Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Ewa Węgrzyn

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Ewa Węgrzyn

 • Ranga
  Początkujący
 1. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Jeśli Państwo chcą dowiedzieć się więcej na temat okien Fakro zachęcam do kierowania pytań do naszego eksperta.
 2. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Witam forumowiczów. W poszukiwaniu podpowiedzi zapraszam na naszą stronę www.fakro.pl. Polecam też stronę www.inteligentnyportfel.pl
 3. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Czy fora internetowe to wiarygodne źródło informacji?
 4. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Pozdrawiam
 5. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Pozdrawiam wszystkich
 6. Ewa Węgrzyn

  okna dachow fakro czy velux ?

  Witam forumowiczów. W poszukiwaniu podpowiedzi zapraszam na naszą stronę www.fakro.pl.
 7. Ewa Węgrzyn

  Poradnik kupującego

  Fakro ma wszystkie produkty z klamkami na dole, także białe do łazienek a Velux od początku produkuje z klamkami u góry... więc jakie masz wkońcu te okna bo mówisz że mają klamki na dole???
 8. Ewa Węgrzyn

  Poradnik kupującego

  no to szkoda że nie zebrałeś więcej informacji.. ja oprócz opinii sprzedawcy zawsze szukam niezależnej opinii, tak jak u lekarza jak jeden stawia diagnozę to staram się o opinie jeszcze innego. Nie kupowałeś jogurtu który zjesz dziś, najdalej jutro i po sprawie tylko okno które ma ci służyć całe lata, ma być bezpieczne, funkconalne. A wiesz że musisz zadbać o dodatkowe zabezpieczenia bo przez okna które kupiłeś można łatwo dostać się do środka. Wystarczy kopnięcie nogą i złodziej jest w twoim domu. Schody to już mniej skomplikowany produkt. Co tam może się psuć? Mają być przede wszystkim bezpieczne i wytrzymywać ciężar. Fakro są solidne bo to solidna marka. Z oknami są większe wymagania, muszą fukcjonować w deszczu, w mrozie, w upałach, być wygodne w użyciu. Moja koleżanka ma Veluxa i klamkę u góry do której nie może dosięgnąć, za każdym razem musi chodzić ze stołkiem.
 9. Ewa Węgrzyn

  Poradnik kupującego

  witaj Marcin! I tego sie trzymaj bo wiesz co dobre!!! Niestety, takie zachowanie sprzedawcy jest możliwe, ale mogło chodzić tutaj nie tylko o rabaty. Velux być może przekupuje sprzedawców oferując im np. atrakcyjne zagraniczne wczasy i nie tylko. Fakro ma lepsze produkty i oferuje lepsze rozwiązania, bardziej bezpieczne i bardziej innowacyjne, jakość pierwsza klasa. Sprzedawca powinien być obiektywny i proponować to co jest lepsze a FAKRO jest najlepsze. Zobacz na stronę www.fakro.pl w produkty, tam jest dokładnie co odróżnia FAKRO.
×