Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

DDD

Uczestnik
 • Posty

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O DDD

 • Ranga
  Początkujący
 1. DDD

  ogrodzenie działki

  Niestety, ale nasze sądy działają tak szybko, że od ponad roku sprawa nie weszła jeszcze na wokandę. Może zacznie się po wakacjach
 2. Pohamuj swoje opinie na temat inwestorów, wspaniały i inteligentny wykonawco. Nie masz zielonego pojęcia, jak żyję z sąsiadami, więc uważaj, co piszesz. Wyniki twojej pracy wykonawco, może obejrzeć każdy. https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...ost&p=56736 Tu są dowody, a nie pisane bajki z mchu i paproci. Rozśmiesza mnie stwierdzenie "wykonanie tak tej inwestycji wymusiło zamieszanie a było tam wiele..". Między innymi od zamieszania zależą np. krzywe słupy, postawione bezpośrednio na kostce brukowej itp.(można obejrzeć zdjęcia). Naprawdę człowieku nie rozumiesz, że schrzaniłeś całą robotę. A co do zadowolonych Twoich klientów, to znam jeszcze takich, którzy na samo wspomnienie dostają drgawek. Pozdrawiam Forumowiczów i jak najdalej od tej firmy
 3. DDD

  ogrodzenie działki

  Człowieku, jak możesz tak kłamać. Je nie mam zielonego pojęcia o budowaniu ogrodzenia, więc jak mogłem mówić o tym, żeby nie było zbrojenia. Dlaczego następna ekipa bez problemu zrobiła to tak, jak należy. Czy naprawdę myślisz, że jak wszystko byłoby dobrze zrobione, pchałbym się w koszty, problemy, sądy??? Szkoda gadać, naprawdę nie chcę się już denerwować.
 4. DDD

  ogrodzenie działki

  Witam Niestety, ale właśnie przez takich ludzi jak "przemas" człowiek traci zaufanie do innych wykonawców. Straciliśmy przez niego w sumie 20.000 zł, ale mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy. Zresztą tak naprawdę najważniejsze jest to, że to ogrodzenie nie runęło na kogoś i nie zrobiło nikomu krzywdy. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
 5. DDD

  ogrodzenie działki

  Poniżej dowód, że nie było zbrojenia w słupach, . Robotnicy, którzy je rozbierali, po prostu je popchnęli, a one się wywróciły!!! Widziałem to na własne oczy!!! Niech Pan już lepiej nie próbuje kłamać, bo dokumentację zdjęciową mam bardzo dobrą i niech Pan mi wierzy, że żadne słowo, które napisałem w opisie całej sytuacji, nie jest kłamstwem. I już naprawdę sam nie wiem, czy Pan udaje i myśli, że wszystko zrobił dobrze, czyli jest miernym fachowcem, no bo chyba tak iść w zaparte pomimo dowodów, to zdecydowanie przesada.
 6. DDD

  ogrodzenie działki

  Panie Przemas DJ Po co dalej Pan brnie w bezsensowne dyskusje. Nie rozumiem, jak można być takim ignorantem i dalej polemizować na temat wykonania własnej pracy. Nie rozumiem i nie cierpię ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu. Każdy człowiek je popełnia, ale wypierać się w ten sposób, to po prostu bezczelność. Każdy widzi na zdjęciach jakość wykonanych prac. Ja na Pana miejscu zamilkłbym, a nie próbował ludziom wmawiać, że wszystko zrobiłem dobrze. Ludzie na forum, to często wykonawcy, którzy się znają na takiej pracy. Gdzie są te zdjęcia, które Pan wykonał podczas tej inwestycji? Dlaczego ich Pan nie zamieści? Niech Pan przestanie już przypisywać mi winę za wykonanie własnej pracy, bo po to wziąłem "fachowca" , żeby wszystko zrobił zgodnie ze sztuką budowlaną. A mówienie o tym, że ze mną Pan ustalał krzywe słupy postawione na kostce brukowej, ośmiesza Pana w oczach forumowiczów. P.S. Nie jestem tak wyrafinowany, żebym namawiał kogoś, żeby pisał w moim imieniu posty oczerniające Pana. Naprawdę proszę się nie ośmieszać.
 7. DDD

  ogrodzenie działki

  Nie będę komentował tych bredni, bo mi szkoda na to czasu. Sprawę ogrodzenia wykonanego przez Przemysława G już przebolałem i czekam na rozstrzygnięcie sądu i zwrot poniesionych nakładów finansowych. Nie mogę się doczekać, kiedy sprawa w sądzie się zakończy i z czystym sumieniem będę mógł na forum przedstawić orzeczenie sądu. Jakie by ono nie było, obiecuję, że je zamieszczę. Żeby nie być gołosłownym, załączam parę zdjęć, przedstawiających efekt pracy p. Przemysława G 1. Słup postawiony bezpośrednio na kostce, bez zbrojenia (wywrócił się sam pod wpływem wiatru) 2. Słup zasypany w środku gruzem, zamiast zbrojenia i betonu. 3. Słup postawiony na kostce brukowej i na cegłach, zamiast na fundamencie!!! 4. Idealnie pionowy słup , jak większość, nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać ze śmiechu 5. Wspaniały sposób zamocowania przęseł do słupa i te fugi, które widać na ostatnim zdjęciu. Wszystko zrobione zgodnie ze sztuką budowlaną, jak napisał Pan Wykonawca. Ocenę pozostawiam oglądającym. Zdjęć przedstawiających fuszerkę mam dużo, ale niestety administrator nie przewidział takiego rozmiaru plików. Poza tym nie mam już ochoty więcej polemizować z Przemysławem G. Do zobaczenia w sądzie PS. Zanim ktokolwiek zdecyduje się na wykonawstwo jakichkolwiek prac w firmie Przemysława G., proszę sobie obejrzeć poniższe zdjęcia. Wybór należy do zainteresowanych.
 8. DDD

  ogrodzenie działki

  Taaa........, jestem zleceniodawcą tego ogrodzenia, a Przemas dj był jego wykonawcą. Pojechał po bandzie z wykonaniem. Zaczynając od drobiazgów t.j., nieprzestrzegania terminów (miesiąc opóźnienia w momencie gdy zerwałem umowę), podpisuje umowę nie jako firma tylko Przemysław [nazwisko usunięte przez moderatora], a najważniejsze PARTOLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ogrodzenie musiałem rozebrać, stwarzało niebezpieczeństwo,(jeden słup sam się zawalił) nie wspomnę o radosnej twórczości estetycznej. Posiadam opinię rzeczoznawcy, gdzie jest napisane, cytuję: ogrodzenie wykonane niezgodnie ze sztuką budowlaną. Rzeczoznawca powiedział, że nie widział jeszcze nigdy w życiu takiej fuszerki. Za płytki fundament, słupy podparte na kostce brukowej, brak kleju w kleju i cementu w cemencie, brak zbrojenia w słupach, sztachety nadające się na zagrodę dla świń i wiele innych. Sprawa jest już u prawnika i idę z tym do sądu. Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów na usługi budowlane u tego Pana !!!!!
×