Skocz do zawartości

Siena

Uczestnik
 • Posty

  42
 • Dołączył

 • Ostatnio

Siena's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

4

Reputacja

 1. Moim zdaniem kominek w Agatce jako główne źródło ogrzewania to słaby pomysł. Wystarczy niewielka adaptacja i mamy kotłownię oraz "dużą" łazienkę na dole. Kominek wtedy służy do rekreacji. Ewentualnie można rozważyć połączenie kominka z płaszczem wodnym oraz piec elektryczny Pozdrawiam.
 2. Jak dojdzie kostka brukowa, to zostanie jeden, jak u nas
 3. Fajna łazieneczka. Czekam teraz na zdjęcia kuchni i górnej łazienki
 4. CYTAT(krzysia @ 8.12.2011, 21:34 )Ładny i gotowy! Trochę szczegółów typu lampy..A najbardziej podobają mi się okrągłe schody na górę.A może to tylko złudzenie? To tylko gra światła i cieni Schody są proste.
 5. U nas firanka też odpada Zastanawiamy się nad roletami rzymskimi lub drewnianymi żaluzjami.
 6. Nowoczesne kuchnie są super Bardzo fajna, ładna kuchnia. Lodówka pod barkiem? Moja żona chce wiedzieć jakie masz plany odnośnie okien w kuchni (rolety, żaluzje, czy też coś innego).
 7. Mógłbym Koszt kuchni to 8500 zł. Wszystkie szafki i szuflady mają zamontowane spowalniacze i samodomykacze.W cenie tej są także drzwi do spiżarni pod schodami oraz kosz na śmieci. Górna i dolna łazienka.
 8. Witam, Nasza agatkowa kuchnia.
 9. My nie robimy barku, szkoda nam na niego miejsca. Damy tam stół, tak jak w wizualizacji. Pozdr
 10. Witam po bardzo długiej przerwie. My niestety nie możemy się przeprowadzić, bo nie mamy jeszcze prądu. Jak dobrze pójdzie, to prąd podłączą w listopadzie. Obecnie stolarz montuje nam kuchnię pod wymiar. Jak będzie skończona to wrzucimy fotki. Odnośnie cen, to nie ma co liczyć na sensowną kuchnię za mniej niż 8 tys. Robiliśmy wyceny u trzech stolarzy i każdy wycenił podobnie nasze pomysły. Oczywiście można ciąć koszty dając najsłabsze zawiasy,tanie siłowniki, prowadnice itp. ale na kuchni nie ma co oszczędzać, bo robi się ją na wiele lat. Odnośnie stolarzy - nie robili problemów, ale zaznaczyli, że przez wykusz praca będzie trudniejsza, a tym samym droższa.
 11. Dzięki, ale ładnie to będzie za jakiś czas Agatkę szybko się stawia, ale pewnych spraw nie przeskoczysz Pozdrawiam
 12. Mam nadzieję, że zdjęcia pomogą. Pozdrawiam
 13. Moja żona wypatrzyła dzisiaj na stronie internetowej firmy projektowej nową Agatkę. Jest ona powiększona o kilkanaście metrów. Powierzchnia użytkowa wynosi 111 metrów kwadratowych. Jest to doskonała propozycja dla osób, którym pierwotna Agatka się podoba, ale narzekają na zbyt małą powierzchnię użytkową.
 14. Witam. Co prawda nie mieszkamy jeszcze w Agatce, ale całą zime dom był ogrzewany. Nie mamy grzejnika na klatce schodowej, bo jest to niepotrzebne. Ciepłe powietrze w naturalny sposób wędruje do góry i ogrzewa klatkę schodową. W naszym przypadku jeszcze lepiej, bo nie mamy ściany między salonem a schodami. Pozdrawiam. PS. roza83 - my środkowe okno mamy stałe, natomiast boczne są otwierane.
×
×
 • Utwórz nowe...