Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

AnettOlsztyn

Uczestnik
 • Posty

  33
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez AnettOlsztyn

 1. Schody są w korytarzu, vis a vis wiatrołapu. O podciągach nie mam zielonego pojęcia. My także podnieśliśmy ściankę kolankową o 80 cm i zrobiło się duże pięterko.
 2. Witamy, witamy moja azalia kwitnie, w środę okna, niedługo dachówki, drzwi i ocieplenie no i....cała reszta
 3. Co planujecie ogrzewanie podłogowe czy grzejniki, czy to i to? Ja nie wiedzieć czemu jakoś nie mogę się przekonać do podłogówki, boję się że fachowcy zrobią coś źle i potem będą problemy, obawiam się też o ekonomiczność - już dziś nie lubię pozostawiać odkręconych kaloryferów kiedy wychodzimy do pracy na cały dzień, a podobno podłogówka się bardzo wolno nagrzewa. Mój Luby chce podłogowe w holu, łazience i kuchni, a ja już sama nie wiem?
 4. Trudno powiedzieć, realne na pewno jest, jeśli znajoma buduje w taki sposób. Na pewno jest to uciążliwe bardziej, bo zapewne znajoma ta od kilku lat mieszka po prostu w remoncie, który nigdy się nie kończy, a co za tym idzie pewne niedogodności (choćby wieczne sprzątanie, bo sie kurzy). Moi znajomi z kolei doradzają aby broń boże nie wprowadzać się do domu przed definitywnym ukończeniem, bo to masakra z wiecznym kurzem we wszystkich rzeczach, brudem, a poza tym jest wielkie prawdopodobieństwo, pozostawienia prac wykończeniowych na pewnym etapie, bo po prostu człowiek przyzwyczaja się, że np.
 5. Ni juz myslałam że nie ma więcej Azalii na świecie!
×
×
 • Utwórz nowe...