Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

punk78

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O punk78

 • Ranga
  Początkujący
 1. Dzięki Wolfik. Myślę, że niespoinowanie jest rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku. Dobrze, że powstrzymałeś mnie w porę Dam znać jak poszło, choć posadzki to jeszcze odległa sprawa. Na pewno nie tegoroczna. Pozdrawiam
 2. Posadzki nie będą raczej maszynowe. Buduję sposobem "gospodarczym" i posadzka w każdym pomieszczeniu będzie wylewana oddzielnie w miarę posiadanych środków i czasu. Tradycyjnie z betoniarki:) Płyty gk nie będą stykały się z posadzką. Ta przerwa uzupełniona zostanie później. Zastanawiam się tylko, czy wilgoć z parującej posadzki nie zaszkodzi płytom. Można niby wietrzy pomieszczenie, będzie tam ciepło, jednak zbyt szybkie wysychanie też nie jest korzystne. Może pomogłoby przykrycie posadzki folią? A macie może jakieś doświadczenia z tzw suchym jastrychem?
 3. W moim przypadku płyty nie będą stykać się bezpośrednio z wylewaną posadzką. Pozostanie przestrzeń ok 5 cm. Czy wówczas także istnieje ryzyko wchłaniania przez nie wilgoci w stopniu powodującym pęcznienie i odkształcenie? Czy można temu zapobiec?
 4. Mam ten sam problem, z tym, że na parterze. Proszę o radę.
×
×
 • Utwórz nowe...