Skocz do zawartości

mirek68

Uczestnik
 • Posty

  44
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez mirek68

 1. Na podłogach u góry jest deska dębowa 22mm przyciemniana , kuchnia była robiona na zamówienie na 42 stronie jest cała (bez blatu). więcej danych mogę wysłać na priv.
 2. troche mnie nie było - kilka zdjęć
 3. kuchnia jeszcze bez blatu i lodówki kuchnia jeszcze bez blatu i lodówki
 4. Witam, Dawno mnie nie było, dzisiaj postaram sie wkleić zdjęcia - u mnie juz koniec z flizami, zamontowane drzwi wewnętrzne i położone podłogi. Mam pytanie do tych osób które zakładały rolety zewnętrzne - czy ktos montował na elewacje??
 5. czy ktos może mi pokazać jak wbudował kominek w agatce
 6. Ja dawałem porotherm 30 P+W - różnica w cenie pomiędzy 25 a 30 przy całym domu jest niewielka a współczynnik przenikalności cieplnej przy 30 - 0,68, przy 25 - 1,03.
 7. Ja mam brązową Sirius z RUUPCERAMIKA - barwiona w masie
 8. Fajnie że się podoba buduje pod Krakowem - Kocmyrzów - powiedz okna frontowe, sa takich wymiarów jak w projekcie - oryginalne - okna są takie jak w projekcie jedyne co zrobiłem to troszeczkę nimi pojeździłem w prawo/lewo aby zrobić lepszy układ kuchni/łazienki/pom.gospodar. - widzę, że działka trochę leci pod kątem - piwnicy nie robiłeś....?? - dom jest bez piwnicy od początku byłem nastawiony na drugi garaż z tyłu domu - macie projekt z cofniętym garażem, czy sam podjełeś decyzję o cofnięciu - jest to projekt z cofniętym garażem i powiększoną kotłownią bez przejścia z domu do garażu - no i najważniejsze wykusz z tyłu budynku , ja też chcę tak zrobić, mocno ci zwiększyło pokoje - wykusz zlikwidowałem ze względu na usytuowanie domu, a salon powiększył się około 3 m2 - czy podnosiłeś ściankę kolankową - tak ścianka kolankowa podniesiona o 1 pustak (budowałem z porotherma 30), była to jeszcze bezpieczna wysokość nie wypaczająca konstrukcji dachu i zachowująca jeszcze ładny wygląd.
 9. U mnie to wygląda tak - 5 to garderoba
 10. U mnie stan surowy otwarty domu 175 tys (potoherm 30, dachówka sirius RUUPCERAMIAKa), okna 16 tys (promocja w październiku za te same okna miałem zapłacić 20 tys) tynki obliczono na 17 tys. Elektryki i systemów zabezpieczeń i hydrauliki nie będę podawał bo robiona po znajomości i trochę może wycudowana.
 11. Ja zamawiam drzwi ze świetlikiem, najpierw miałem zmniejszyć wymiar na typówki ale zostawiłem taki jak w planie. Jedną z opcji były też luxfery.
 12. Jest to podsufitka laminowana drewnopodobna - Gamrat "ciemny dąb" - długo się wahałem pomiędzy drewnem a tym wynalazkiem, zdecydował wygląd i brak potrzeby okresowej konserwacji.
 13. U mnie fundament jest lany betonowy - bloczków nie używałem
×
×
 • Utwórz nowe...