Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

efilo

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez efilo

 1. a ja kiedyś widziałam trampoline zamontowaną na poziomie gruntu - to był czad naprawde.
 2. jeśli mogę trochę dziegciu... u naszego przyjaciela na parapetówie batuta stała w ogrodzie. dwóch z 5 skaczących dorosłych wylądowało w gipsie. zaznaczam od razu że panowie mieli w czubie i trampolina nie miała zabezpieczającej siatki niemniej jednak trzeba bardzo zwracac uwagę jak jest wykonana. przede wszystkim żeby dziecko nie mogło sobie zrobić krzywdy o stelaż i sprężyny naciągające.
 3. z wrocławia to by można więcej odlewów zwinąć mi sie marzy jakiś taki przestrzenny wygibas
 4. No własnie Ja bym chętnie umieściła w swoim ogrodzie jakiegoś krasnala. Pod tym pojęciem rozumiem białą rzeźbę abstrakcyjną. Tylko gdzie szukać czegoś co nie będzie kiczem? Bo na razie wiem gdzie na penwo nie szukać P.S. Mam Cię
 5. Ze względu na specyfikę naszej działeczki trwały poszukiwania domku który w jednej linii z wejściem i garażem miałby również salon. Ten warunek spełnia Kubuś z pracowni Dominanta. Link do Kubusia Dodatkowo nie jest za mały na nasze potrzeby. I generalnie spełnia najważniejsze funkcje. Nie rozumiem tylko o co chodzi z tą pustką za schodami Macie jakieś krytyczne uwagi? Warto zawsze posłuchać innych punktów widzenia.
×
×
 • Utwórz nowe...