Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

agi

Uczestnik
 • Posty

  54
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez agi

 1. agi

  Tymek - krok po kroku

  Przedstawiam swój domek od początku budowy aż do dziś. Wprowadziłam dużo przeróbek widac je na zdjęciach rzutów parteru i podddasza.
 2. Ile cię wyniosły schody jeśli można wiedzieć?
 3. Zawsze chciałam mieć zlew narożnikowy i chciałam mieć swobodne dojście do okna, kolor salonu rzecz gustu. Kominek ma 123 długości i głęboki na 66 cm. Szukałam takiego małego bo nie chciałam wchodzic do kuchni szerokim łukiem, bo nie mam wejścia do kuchni przez wiatrołap tylko przez salon. Pozdrawiam Agnieszka
 4. Z albumu Tymek - krok po kroku

  widok z małego pokoju na drzwi wejściowe
 5. agi

  łazienka

  Z albumu Tymek - krok po kroku

  łazienka na dole powiększona o przejście z wiatrołapu do kuchni które zlikwidowałam
 6. za 80000 to ja działkę kupiłam, a reszta mnie wyniosła 270 000 bez wykończenia góry!
 7. Jasne że nie będę miała!!! Wybierałam kamienie które choc jeden bok mają płaski żeby wmiarę było to równe. Uwaga! W płaskich butach chodzi się świetnie natomiast szpilek nie polecam, bo zapadają się w szczelinach.
 8. Hesia bo to jest ścieżka przed domem i wychodzi na ulicę (asfald będzie pewnie za jakieś 15 lat jak dobrze pójdzie ) W ogrodzie dopiero będę układac, narazie sprawdzam gdzie będzie mi potrzebna najbardziej i gdzie najwięcej chodzę. Pozdrawiam
 9. Nie, nie moja, jakby była moja to byłyby na niej już dawno kamienie, hehe
 10. A mi się najbardziej podoba moja ścieżka z kamieni polnych. Nie dosc że ładnie wygłada to jeszcze za darmo
 11. Z albumu Tymek - krok po kroku

  Troszkę zieleni wyrosło w koło domu
 12. Z albumu Tymek - krok po kroku

  Jak sama obejrzałam poprzednie zdjęcia włosy się zjeżyły. Zdjęcia jesienią i zimą są takie szare i niewyraźne no i ten bałagan w koło domu. Wstyd Dziś specjalnie do forum zrobiłam zdjęcia z uporządkowaną działką.
 13. agi

  Tymek /Horyzont

  Joaniko wszystkie zdjęcia dałam do galarii po nazwą Tymek krok po kroku. Mam dużo zmian np. Daszek z przodu powiększyłam i podpierają go dwa słupy drewniane. Podniosłam poddasze i za bardzo byłby daszek w górze. Co prawda nie wygląda tak pięknie jak na wizualizacji ponieważ jest jeszcze nie otynkowany ale jestem bardzo zadowolona z jego funkcjonalności.
×
×
 • Utwórz nowe...