Skocz do zawartości

kominek_487.jpg


Z albumu

Ogrzewanie

· 2 zdjęcia
  • 2 zdjęcia
  • 0 komentarzy
  • 2 image comments


Recommended Comments

CYTAT(nomeczka @ 28 11 2008, 12:03 )
Ładny kominek... ze zdjęcia wynika ze w salonie sufit sobie podwiesiłeś???


Dziękuję, miał być prosty bo salon będzie też raczej "nowoczesno prosty" ... by nie powiedzieć ubogi icon_wink.gif
Tradycyjny też mi się podoba ale nie pasowałby do tego prostego wnętrza. Zobaczymy jak będzie wyglądał na gotowo.

Co do sufitu podwieszanego - tak podwiesiliśmy w pasie od wykusza do wejścia bo potrzebowałem przestrzeń na docieplenie sufitu pod balkonem na wykuszu.
Gdyby było jak w projekcie (tak jak u Was) nie musiałbym tego robić - czyli gdybym miał sufit nad wykuszem zrobiony jako płyta (jak w projekcie) a nie jako przedłużenie terivy z pomieszczeń jak mam teraz dzięki wykonawcy...
Gdyby było jak w projekcie to podłogę balkonu na wykuszu zbudowałbym na 15 cm styropianu pod wylewką i na pewno nie przemarzał by nam sufit pod balkonem a tak nie było miejsca na 15 cm styropianu (tylko skąpe 5 cm) więc musiałem zabezpieczyć sobie ten sufit przed przemarzaniem i stąd podwieszany sufit w którym pod balkonem + 50 cm w głąb pomieszczenia dałem odpowiednio grubą wełnę mineralną, reszta sufitu podwieszanego jest pusta.
Dodatkowo rozwiązałem temat "w którym miejscu dać oswietlenie górne dla tej części salonu - u nas jadalnia. Teraz mogę sobie zrobić punkty świtlne w dowolnym miejscu -mam tam wyciągnięty kabel elektryczny.

W wolnej chwili zrobię fotki tego pomieszczenia - mam nowy aparat z szerokim kątem widzenia więc powinno się złapać więcej pomiesczenia aby oddać efekt przestrzeni icon_wink.gif

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...