Skocz do zawartości

okna w kolorze antracytowym


Recommended Posts

Co myslicie o oknach w kolorze antracytowym? Może ktos ma takie? Zastanawiam sie nad ich ewentualnym zakupem. Z zewnatrz super, pasują do grafitowego dachu, kamiennej podmurówki, białej elewacji. Ale w środku? Kurcze, obawiam sie że kiepsko będą wyglądały.
Link do komentarza
Cytat

sprawdziłam czarno-szary (tak po chłopsku)to coś czego nie mam i żałuję . Ale mozesz takie okna zamówić z jednej strony szare a od środka białe


No własnie nie chciałbym tak kombinowac z jedej strony takie z drugiej inne. Białe mam teraz w bloku i nie chcę juz białych. Jakaś odmiana by sie przydała. Mysle o tych antracytowych albo ciemnobrazowych. Czego nie masz i żałujesz?
Link do komentarza
Gość stach
Cytat

żałuje ,że nie mam tych czarno szarych na zewnątrz i wewnątrz. Mieszkam 2 rok a cały czas zastanawiam się nad przemalowaniem czy jakimś innym sposobem na zmianę. chyba z źle zrozumianej oszczędności se strzeliłam białe icon_evil.gif


Jak miałabyś antracytowe, to pewnie po dwóch latach żałowałabyś, że nie są one białe icon_rolleyes.gif
Tak sobie myślę, może nie mam racji icon_redface.gif
Link do komentarza
Sąsiad który buduje się obok właśnie ma takie, mi się nie podobają, ale to rzecz gustu, on ma dachówkę w tym samym kolorze, mooocno błyszczącą ( w słońcu wygląda jak srebrna) i bardzo wąskie ramy, nie wiem jaki kolor będzie miał jego dom i nie wiem jak wyglądają od środka, ale tak mi się wydaje, że trzeba by dopasować wystrój wnętrz i wtedy będzie ok, ja mam w kolorze drzewa i mi się podoba, ale to też kwestia tego co kto lubi.
Link do komentarza
Cytat

mi by bardzo pasowały i z zewnątrz i wewnątrz :)czy ktoś słyszał jaki byłby koszt przemalowania a moze firma by to zrobiła?


A z czego wykonane są profile Twoich okien? Mogę Ci podać orientacyjnie cenę przemalowania pełnych drzwi stalowych z oferty, którą dziś przeglądałam. Drzwi 90x200 - 500zł. Mimo, że powierzchnia profili okiennych jest mniejsza to jest to bardziej skomplikowane zadanie i cena może być porównywalna. warto bezpośrednio zapytać firmę, bo może nie jest to w ogóle możliwe.
Poza tym antracyt w stolarce jak najbardziej icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Sąsiad który buduje się obok właśnie ma takie, mi się nie podobają, ale to rzecz gustu, on ma dachówkę w tym samym kolorze, mooocno błyszczącą ( w słońcu wygląda jak srebrna) i bardzo wąskie ramy, nie wiem jaki kolor będzie miał jego dom i nie wiem jak wyglądają od środka, ale tak mi się wydaje, że trzeba by dopasować wystrój wnętrz i wtedy będzie ok, ja mam w kolorze drzewa i mi się podoba, ale to też kwestia tego co kto lubi.



Moim zdaniem ujęłaś istotę sprawy!!!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • pozytywów nie brakuje, kiedyś usłyszałem komentarz nie byle kogo, że wcześniej z tego budowano chlewy i obory i tak było, niemniej materiał ok silikaty (czyli wapienno-piaskowe) też piją wodę, z czasem nabierają wytrzymałości i zmniejsza się ich "wodożądność" ; skoro budowę rozwlekacie w czasie to i z pozbyciem się wody nie będzie raczej problemu, nawet i z gazobetonem   co do formalności - projektantowi płacić nie musisz, odnośnie wpisu do DB w tej sprawie to byłbym ostrożny, bo KB to obecnie doopa, a nie znaczący uczestnik procesu inwestycyjnego i takim wpisem mógłby namącić, bo jednak najprawdopodobniej to kompetencje projektanta; jaką grubość ścian konstrukcyjnych z gazobetonu chcesz zamienić na silikat?   woda stojąca na płycie - możesz na ścianie od wewnątrz zrobić pasek izolacji ścian na grubość posadzki, albo i wyżej, ale wtedy materiałem, który nie pogorszy przyczepności tynków/gładzi (szkło wodne?)b bawić się w różne materiały to moim zdaniem przesada, ale jak masz tak wypaśną budowę, to i to możesz
    • To mi brzmi bardziej jak inwestor zastępczy. Większość deweloperów ściany działowe wrysowuje w planach jako koncepcję a nie docelowe, właśnie po to by kupujący mógł w razie czego wprowadzić zmiany. To jest dużo tańsze niż kucie, wywożenie gruzu, przekładanie instalacji elektrycznych.  Od lat czytam czasopisma wnętrzarskie i w opisach realizacji często jest wspomniane, że zmiany w układzie wprowadzano na etapie budowy domu. Sama udzielam na forach rad co do układu wnętrz, bo ludzie piszą, że deweloper będzie stawiał ścianki i prosi o rysunek jak mają stać, jesli będzie wprowadzona zmiana
    • dziadzie, ty się wyprzesz samego siebie jak zajdzie taka potrzeba, żałosne
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...