Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Ireski

Uczestnik
 • Posty

  55
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Ireski

 1. Cytat

  Proszę cię - nie żałuj ich - możesz być pewny że oni tak samo opowiadają sobie o swoich pracodawcach (czyli nas). I śmieją się jak to udało im się nas frajerów naciągnąć na większą kasę; lub jak ogromną fuszerę udało im się zrobic a my nie zauważylismy tego.
  Widzę, że chyba jeszcze nie zrobili cię w konia więc ich bronisz - ja już nie mam ochoty na to by ich bronić . Mówię do dorosłego człowieka a efekt przynosi to taki jakbym rozmawiała ze ścianą wiec jak można dobrze o nich mysleć. (oczywiście nie było to regułą na mojej budowie, ale 40% z tych wykonawców to oszuści i pijacy, którzy chcieli tylko się nie narobić lub tacy, którzy nie mieli pojęcia o budowlance... bo tacy też byli). icon_biggrin.gif  Fatalne te nasze doświadczenia. A to są robotnicy wykwalifikowani?
 2. Cytat

  Jeden głos za,to za mało,by zmienić (przyznam,że gotowe do zmiany) przekonania.Żeby tak chociaż pół na pół...
  Zaznaczam,że moja niechęć do podłogówki pod panelami wynika z opinii innych instalatorów i niektórych użytkowników,a nie z własnych doświadczeń,dlatego gotów jestem zmienić front,jeśli tylko pojawią sie przekonywujące argumenty i fakty.  Warto ten temat drążyć . Byłoby miłó mieć drewniane podłogi ciepłe i ogrzane i jeszcze wszystkie ściany wolne od grzejników.
 3. Cytat

  ale moich oczy czy mojego mężczyzny? bo jest wyższy ode mnie o 15cm?? icon_biggrin.gif
  a teraz poważnie : zadałam to pytanie gdyż kiedyś czytałam iż obrazy nie mogą być również zawieszone zbyt nisko. nie wiem jaka wysokość będzie optymalne? wysokość pomieszczenia to 173cm.  Górna rama obrazu nie powinna być niżej niż 20-30 centymetrów.
 4. Cytat

  Uszczelka wciskana - to standardowy element ościeżnicy.Może być wykonana na z tworzywa EPDM (to takie tworzywo, które nie kruszy się i nie zmienia właściwości nawet przez wiele lat).  Jeśli jest wykonana z czego innego jest nietrwała?
 5. Cytat

  Ta instalacja umożliwia spłukiwanie toalet "wodą szarą" pochodzącą z umywalek, brodzików, wanien i pralek, więc chyba jest oszczędna, ale wymaga odrębnych pionów kanalizacyjnych (chyba tak to się nazywa)...  Ściany będą dziurawe jak sito po czymś takim. Normalna instalacja , ta od szarej wody a jak ktoś sobie zainstaluje dodatkowo odkurzacz centralny....
 6. Też mi się coś tak wydawało. Gdyby normalna instalacja była z natury nieszczelna a ta nowa nie przpuszczała by ani kropli można by było mówić o oszczędnościach. Zresztą, czy ja wiem.. hydraulik ze mnie żaden.
 7. Cytat

  a to ciekawe - a my wszyscy przyzwyczajeni jesteśmy do tego że w markecie taniej i jeździmy tam na potęgę....
  ale już coraz częściej okazuje się że taniej w marketach to było kilka temu jeszcze - teraz już nie jest tam taniej.  Nie ma się co dziwić - są to normalne prawa rynku. Jak market doprowadzi do zamknięcia mniejszych sklepików będąc tańszy i konkurencyjny to potem "odrabia straty" podnoszącv ceny. A my się już przyzwyczailiśmy że tam taniej i nawet nam się sprawdzać nie chce.
 8. Cytat

  Ładnie wyglądają parapety wewnętrzne z drewna, tym bardziej,że robi się je praktycznie ze wszystkich gatunków  Tak. Drewniane parapety są fajne. Kłopot z nimi jak się zaczynają łuszczyć. A jak ktoś , boże broń, maźnie je na olejno....
 9. Cytat

  No ale skoro tak jest napisane w Ustawie, to chyba musiały być robione jakieś badania, pomiary, w efekcie których byłoby to bezpieczna dla ludzi i ich otoczenia?  Żeby nie było "zapachów" trzeba być zorganizowanym i obowiązkowym i używać tych środków systematycznie. Ale.... jeśli takie szambo sprawdza się na glebie piaszczystej to co?. Inny rodzaj gleby sprawia że mamy "zapachy?
×
×
 • Utwórz nowe...