Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kamilkrk

Uczestnik
 • Posty

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez kamilkrk

 1. Nie kłamczuszki tylko posiadamy oddział w Londynie, Monachium oraz Sztokholmie.
  Jakich wy problemw szukacie?

  Zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem i używamy nazwy eterma trade dlatego ze producent również nazywa się eterma.

  Powodzenia i szukajcie dalej ponieważ puki co nic nie znaleźliście.

  ps. Piece wykonuje ponad 7 różnych firm (nie składamy produktu w jednej firmie ponieważ boimy się że ktoś ukradnie pomysł i powieli...)

  Pozdrawiam


 2. Dokładnie, firma istnieje od połowy marca, ale producent sprzedaje od 5 lat, a jak zauważyliście pieca i firma nazywa się eterma, a moja firma eterma trade. Żadne dokumenty nie zostały sfałszowane jest to oszczerstwo i kłamstwo, przy czym nie umiecie podać żadnego argumentu.

  Piszę po raz kolejny dla niedowiarków możemy bez problemu wypożyczyć piec do testów na nasz koszt.

  Na stronie producenta jest ta sama cena...
 3. Jakie ma znaczenie co było w ewidencji, przejąłem firmę rodzinną zmieniłem nazwę aby uniknąć opłat? jest to nielegalne?

  Jesteśmy kolejnym dystrybutorem, po raz kolejny napisze
  DALEJ PROPONUJE CZYSTY UKŁAD PODPINAM PIEC NA WŁASNY KOSZT I SPRAWDZAMY KOSZTA EKSPLOATACJI. ROBIMY TAK OD DAWNA I KAŻDY KLIENT JEST ZADOWOLONY!!!

  JEŻELI DALEJ BĘDZIE SZUKAĆ POWODÓW I WYCIĄGAĆ ARGUMENTY ŻĘ FIRMA KIEDYŚ SIĘ ZAJMOWAŁA CZYM INNYM TO ŻYCZĘ POWODZENIA.

  NIE MACIE POJĘCIA JAK JEST ZBUDOWANY PIEC PONIEWAŻ MACIE TYLKO PODSTAWOWE INFORMACJE, WIĘC JA DAJE NAJCZYSTSZY UKŁAD ŻEBYŚCIE SIĘ SAMI PRZEKONALI.

  POZDRAWIAM KONKURENCJE I NASTOLATKÓW Z FORUM

  PS. UZNAJEMY TAKĄ REKLAMACJE
 4. Cytat

  Błazen z ciebie - co ma ŚE do tego ?
  Już pomijam, że jest to nieudolny falsyfikat.

  Po raz kolejny piszesz że jest to falsyfikat??? dlaczego? czy uważasz, bo tak ??
  Błazen może być z Ciebie, ponieważ nie umiesz czytać ŚE.

  To jeszcze raz skąd sprawność 500% - wiem, po cichu liczycie na moc bierną, ale tyle (20.000kWh) nijak nie zaoszczędzi ten "piec", a po drugie, od liczników indukcyjnych już się odchodzi. icon_cool.gif

  Czyli wszystkim naszym klientom dokładamy do rachunków ?? Po raz kolejny napiszę że ten piec jest naprawdę skomplikowany technologicznie i mamy bardzo duże grono zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz możemy dalej obrzucać się błotem ale to nic nie zmieni ponieważ ja cały czas bazuje na instalacjach podpiętych w domach naszych klientów które spisują się rewelacyjnie.

  dopisałem:


  No ale ja mogę - co wyżej uczyniłem - łącznie z jego podstawową wadą (opisaną przez konstruktora)

  I nie jest to PIECBYSTROW, tylko wirowa ............. (zgodnie ze zgłoszeniem patentowym)  Powodzenia życzę, ponieważ mamy patent który jest udokumentowany na stronie i jakoś cała firma i wszystkie filie są na wolności... nie było przypadku w całej europie aby ktoś był niezadowolony z naszego produktu.


  [quote name='bajbaga' date='2.04.2014, 16:46 ' post='417820']
  A to unijne świadectwo dotyczy "wyrobu" PIECBYSTROW takiego:  A te ciućmoki pod tym numerem zgłoszenia prezentują i sprzedają to:  Nasz piec bardzo dużo różni się od tego prekursora (najpierw udoskonaliła go armia a potem nasz fizyk) i ma co najmniej 8 elementów dodanych dzięki czemu jest tak energooszczędny, po raz kolejny powiem że nie możecie się wypowiadać ponieważ na stronie jest tylko parę rzeczy zamieszczonych o piecu i nie ma jego schematu budowy...

  Konfrontacje miałem na myśli, że na mój koszt podłącze piec i bardzo chętnie zobaczę jak zbieracie swoja szczękę ze zdumienia i płacicie mi za niego...

  Dodając po ilości emotek które dodajecie macie chyba po 12 lat...


  Puki co nie udowodniliście mi żadnego oszustwa...
 5. Jakby miał zużywać 25.000 kWh to by nie był na tyle oszczędny. Twoje obliczenia są poprawne 5.000 kWh, około tylu zużyje. Popatrz w ŚE to Ci to wszystko wyjaśni...

  Nie mogę Ci zdradzić jak dokładnie działa ten piec, ponieważ dzięki temu jesteśmy jedyni na rynku. Nikt jeszcze nie zrobił takiego pieca.

  Strzeliłeś sobie w kolano nawet porównując płytę indukcyjną do ceramicznej bo i tak zaoszczędzisz około 30% na rachunkach... (przemyśl dlaczego porównałem do kuchenki gazowej...)

  I w żadnym wypadku nie działa on jak standardowy kocioł indukcyjny ( zobacz do czego są wykorzystywane te standardowe), ponieważ oprócz naszego nie ma żadnego nawet zbliżonego technologicznie.
 6. Cytat

  Nie będę się z Tobą przerzucał gno...., bo to nie ma sensu... nic nie wnosi do tematu.
  Co miało zostać powiedziane już zostało powiedziane/napisane.
  Jak można było przypuszczać żadnych konkretnych kontrargumentów z Twojej strony nie było i ... nie będzie.
  Jakbyś się nie starał/wił to ze sprawności 98% Twojego urządzenia, 500% sprawności nie zrobisz... a taka byłaby potrzebna dla uzyskania tak niskich kosztów eksploatacji jakie sugerujesz że toto "cudo" potrafi.
  A z Twojej strony były konkrety? Nie wiesz jak jest zbudowane urządzenie, jak działa w pełni więc się nie wypowiadaj. To że umiesz przepisać parę definicji z wikipedii nie czyni z Ciebie fizyka. W takim razie dlaczego płyty indukcyjne w kuchni zrobiły taki boom? To też jest jakiś wał? Chcesz się przekonać? może konfrontacji ? Nie jeden był taki jak tu na forum.Nie jeden potem zbierał szczękę z podłogi.
 7. [quote name='Jani_63' date='1.04.2014, 18:09 ' post='417664']
  A co w tym odkrywczym stwierdzeniu oczywistego?
  Jeżeli nie wiesz co w tym jest oczywistego to pozdrawiam icon_lol.gif


  A dla Ciebie nie?... to nie mam więcej pytań.
  Przykład miałby sens gdyby szło o nakreślenie zasady działania... i tylko w tym przypadku.
  Ma się nijak do porównania zużycia energii.
  To tak jakbyś porównywał silnik okrętowy do Diesla zainstalowanego w dostawczaku.

  Po raz kolejny napiszę że jeżeli nie wiesz jak jest całkowicie zbudowany to się nie odzywaj. Piec wychodzi duuuuużo taniej w eksploatacji? Magia? Dla Ciebie możliwe, fizyku...


  A Ty skąd wiesz że akurat tyle?
  Dzwoniłeś do wróża Macieja?

  W ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcie sprzedaży na terenie jednego z głównych miast Polski, weszliśmy w współprace z 27 firmami. Wszyscy są niedoedukowani?? Każdy widział kocioł i jego możliwości...


  Nie brnij, nie brnij.
  Bebechy wewnętrzne nie mają tu nic do gadania... liczy się zasada działania.

  Tą wypowiedź zignoruje...

  Błąd!!!
  Wyjaśnienie powyżej
  Kocioł centralnego ogrzewania – urządzenie do spalania paliw stałych (węgla, drewna, koksu, itp.), gazowych (gaz ziemny, płynny), olejowych (olej opałowy). SPALANIE


  Tyle że to nie jest dokument który to potwierdza.
  Ale o tym już było.

  Argument jakiś? Ponieważ sam budowałem budynek w zeszłym roku i od całkowicie obcej firmy ŚE nic prawie się nie różni, więc proszę o konkretny argument  Układ jest czysty bo...
  - brak bezpośredniej emisji CO2,
  - brak komina,
  - brak produktów spalania.
  Reszta to demagogia.

  Powtórzę jeszcze raz... nie brnij!
  Żadne urządzenie grzewcze/wytwornica ciepła jeśli nie jest oparte na cieple przemiany fazowej (odwróceniu obiegu termodynamicznego) nie będzie miało sprawności powyżej 100%.
  Pytanie:
  W jaki więc sposób Twój "piecyk" ma się legitymować tak niskim zużyciem energii skoro jego sprawność (w oparciu o materiały zamieszczone na stronie) to 98%, a do osiągnięcia tak niskich kosztów eksploatacyjnych jest potrzebny COP = 5 (sprawność 500%)?

  COP=Współczynnik wydajności cieplnej , COP (coefficient of performance), jest to stosunek pomiędzy mocą grzewczą pompy ciepła a niezbędną do napędu sprężarki mocą elektryczną


  Taa,... wszyscy z konkurencji tu czekali na Ciebie aż się objawisz .
  Chyba jednak czekali...

  Pozdrawiam
 8. Po pierwsze piec jest do ogrzewania wody w CO, a nie do ogrzewania powietrza.

  Bardzo mnie rozbawiło stwierdzenie że piec jest od 15 lat na rynku.Ciekawe gdzie ?

  Za tak oczywiste rzeczy na szczęście nie dają nagrody Nobla.

  Nie każdy umie czytać świadectwa energetyczne a mnie nie płacą za tłumaczenie na forach prostych rzeczy. To co jest potrzebne do potwierdzenie niskiej eksploatacji kosztów za ogrzewanie jest zawarte w dokumencie.

  Wszystkim ,,Nobylistom-fizykom" proponuje czysty układ. Na własny koszt montujemy piec sprawdzamy zużycie energii i jeśli ,,nobyliści-fizycy" mają racje ponosimy kolejny koszt demontażu. Natomiast jeżeli my mamy racje ,,fizyk-nobylista" jest zobowiązany do zakupu pieca po cienie katalogowej.

  Ja się kosztów nie boje ponieważ piec za każdym razem znacząco obniża koszta za ogrzewanie.

  Pozdrawiam konkurencje icon_smile.gif
 9. Różnicy cenowej pomiędzy 2kw a 9kw dużej nie ma, jeżeli jesteście tak wielkimi fizykami to czemu dla was nie jest to oczywiste?

  Porównywanie tego do płyty indukcyjnej na naczynia jest błędem dla was? Z kąd się urwaliście ? bzykacz niepospolity hahaha ile ty masz lat? 7? czy jesteście z konkurencji ponieważ wiecie że ten piec wyprze 90% dostępnych produktów na rynku? jakoś każdemu z naszych ponad 200 klientów tylko na obszarze Polski piec się rewelacyjnie spisuje i jesteśmy polecani dalej to gdzie jest tu wasz wielki wał fizyczny, nie wiecie co jest dokładnie w piecu więc od razu go negujecie??
  Śmierdzi okrutnie konkurencją.

  Przy okazji jak chcecie się faktycznie dowiedzieć jakiś technologicznych zagadnień to proszę o mądre pytanie a ja chętnie na nie odpowiem.

  Pozdrawiam
 10. eTerma to innowacyjne piece o podwójnej indukcji. Są to piece rdzeniowe zasilane prądem przemiennym o stosunkowo małej częstotliwości

  Piec indukcyjny – piec elektryczny, w którym wsad nagrzewa się skutkiem przepływu przez niego prądów wirowych wzbudzonych zgodnie ze zjawiskiem indukcji elektromagnetycznej.

  DZIĘKI ZASTOSOWANIU TECHNOLOGI INDUKCJI, EKSPLOATACJA JEST PONAD 50% TAŃSZA NIŻ W PRZYPADKU OGRZEWANIA NA GAZ. WEJDŹ I OCEŃ SAM ILE ZALET MA PIEC ETERMA TRADE NA STRONIE WWW.ETERMATRADE.ZA.PL

  Ekologia:
  -Brak przeglądów
  -Brak zużycia paliw
  -Brak emisji CO2
  -Zysk energii dzięki szybkiemu osiąganiu mocy nominalnej

  Komfort:
  -Brak hałasu
  -Optymalna sprawność niezależnie od warunków eksploatacji
  -Modułowe sterowanie elektroniczne
  -Brak części mechanicznych -(gwarancja niezawodności i trwałości)

  Wygoda:
  -Łatwość i prostota instalacji w każdym obiekcie
  -Brak potrzeby magazynowania paliwa
  -Możliwość użycia w nowej instalacji lub jako wymianę kotła w standardowej instalacji na olej/gaz z grzejnikami
  -Idealne do ogrzewania centralnego, przemysłowego, szklarni, bojlerów, basenów, kościołów, hal, magazynów itd.
  -Mały rozmiar (wysokość 70cm, średnica 14cm, masa ok. 30kg)
×
×
 • Utwórz nowe...