Skocz do zawartości

Anetka 74

Uczestnik
 • Posty

  18
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Anetka 74

 1. Cytat

  Obejrzałem wszystkie zdjęcia. Moja Oliwka zacznie powstawać w lipcu. Ja osobiście nie robiłem żadnych zmian - w sensie ścianki kolankowej, czy innych ważnych konstrukcyjnych spraw. Zasmuciła mnie mała kuchnia, chociaż wybierając projekt wiedziałem, że jest mała - i jeszcze na dodatek te drzwi do pomieszczenia gospodarczego.
  Po obejrzeniu zdjęcia kuchni uświadomiłem sobie, że trzeba będzie z drzwi zrezygnować. Budować będę w Biskupicach Wlkp. (15 km od Poznania). Jeżeli ktoś zaczął budowę w okolicach Poznania, prosiłbym o kontakt w celu zobaczenia, jak to wygląda w rzeczywistości. Proszę o wiadomość na PW.  Witam nowego Oliwkowicza

  Kuchnia wcale nie jest taka mała mając na uwadze, że jest oddzielnie jadalnia, więc w kuchni tylko się gotuje, a nie przebywa większość czasu. Ja zrezygnowałam z drzwi w kuchni , ale zrobiłam przejście do garażu zminiejszając łazienkę na dole. I zmniejszyłam kuchenne okno. W załączeniu fotki przed zmianą i po oraz przejście do garażu.

  Pozdrawiam Anetta

  DSC01446.jpg

  DSC01446.jpg

  DSC01446.jpg

 2. Cytat

  Bardzo dziękuję!!! Z samego rana ich wyglądałam icon_biggrin.gif
  Czy drugie zdjęcie to jest ten pokój na górze z którego jest przejście do pomieszczenia nad garażem?
  A na trzecim zdjęciu to kuchnia?
  Tak drugie zdjęcie to pokój na górze, a trzecie to kuchnia. U góry podniesliśmy sciankę kolankową , a w kuchni zrezygnowaliśmy z przejścia do pomieszczenia gospodarczego.
 3. Witam
  Ja z mężem planujemy saunę w pomieszczeniu nad garażem gdzie również przewidzieliśmy siłownię.
  Już się nie mogę doczekać kiedy będziemy wszystko urządzać. Ale to chyba nastąpi dopiero w przyszłym roku icon_cry.gif Teraz jest etap hydrauliki i tynkowania. A ceny galopująąąąąąąąąąąąąąąąą w górę.
 4. Cytat

  Fajnie podziwiać jak już wygląda wybudowana Oliwka. My dopiero za miesiąc zaczynamy... Masz może jeszcze jakieś zdjęcia, chętnie zobaczę icon_biggrin.gif
  Domek od strony salonu

  DSC01446.jpg

×
×
 • Utwórz nowe...