Skocz do zawartości

tesi

Uczestnik
 • Posty

  52
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez tesi

 1. Witam icon_smile.gif
  Właśnie pokryto u mnie dach papą. Na gorąco pragnę zwrócić uwagę na płatew pośrednią, która przechodzi przez oba kominy. Radzę skonsultować to z cieślą jeszcze przed rozpoczęciem prac.

  Pozdrawiam icon_smile.gif
 2. Ogólnie z budową i rozwiązaniami nie było problemów. Konstrukcja domku nie jest jakoś bardzo skomplikowana.

  Aktualnie drzewo na dach mam zakupione i tylko czekam na cieślę icon_smile.gif Za jakiś czas w mojej galerii powinny pojawić się jakieś zdjęcia z budowy dachu icon_smile.gif

  Pozdrawiam i czekam na Wasze początki budowy icon_biggrin.gif
 3. Witam gosia&tomek icon_biggrin.gif
  Garaż powiększyłam głównie z uwagi na kotłownię. Wielkość działki pozwalała mi tylko na przesunięcie o 2m w prawą stronę, także właśnie o tą wielkość garaż został poszerzony.

  Strop nad wykuszem rzeczywiście budził niepewność nawet u samego kierownika budowy. Zrobiono solidne podciągi. Zwracam uwagę na słowo solidne, ponieważ wykonano grube belki. Nie jestem z tego powodu zadowolona, ale mam już pomysł jak to rozwiążę w przyszłości. Wykusz ładnie można wykończyć sufitem podwieszonym z oświetleniem i zabudować podciąg krzyżowy.

  gallery_10470_43_96224.jpg

 4. icon_biggrin.gif Witam...
  Salon również powiększyłam kosztem gabinetu...aby uzyskać lepszy efekt powiększyłam drzwi wejściowe do salonu z jednoskrzydłowych na dwuskrzydłowe. Zlikwidowałam szafy wnękowe i ściana nośna jest poprowadzona prosto. Garaż powiększyłam z uwagi na kotłownię. Była zbyt mała. Dzięki temu uzyskałam garaż dwustanowiskowy oraz piękną dużą łazienkę na górze. Myślę, że ona w zupełności mi wystarczy icon_smile.gif Z kilku względów zrezygnowałam również z kominka w salonie. Wentylacja będzie tylko naturalna.
  Domek ma tak prostą i funkcjonalną strukturę w środku, że nie zamierzam dokonywać więcej zmian icon_smile.gif

  Chciałabym się dowiedzieć jak postanowiła Pani wykonać schody na górę? Drewniane czy betonowe? Waham się ponieważ cenowo taniej jest wykonać schody drewniane jednak jakże piękne są schody wykonane w kamieniu....hmmm...
 5. Witam,
  rozpoczęłam budowę domku (projekt LK&489). Może Ktoś zaczął budowę lub wybudował już dom tego projektu? Interesują mnie napotkane przez Was trudności w trakcie budowy, zdjęcia z realizacji, zastosowane przez Was rozwiązania, zmiany, itd. Podzielcie się swoimi doświadczeniami icon_smile.gif
  Osobiście wprowadziłam kilka zmian w projekcie, min. powiększyłam garaż na dwustanowiskowy, zlikwidowałam balkon nad wejściem i kilka zmian wewnątrz budynku.

  Tak będzie wyglądał:
  Brak obrazka

  Kilka zdjęć z mojej budowy:
  fundamenty:
  Brak obrazka
  Brak obrazka
  podbeton:
  Brak obrazka
  ściany(parter):
  Brak obrazka
  Brak obrazka
  Brak obrazka
  Brak obrazka
  Brak obrazka
×
×
 • Utwórz nowe...