Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Aktywni na Forum


Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 30.03.2020 We wszystkich kategoriach

 1. 3 points
  A teraz inne fakty. Riccardo zrobił test i wyszedł dodatni, a miał jutro spotykać się z kontrahentem, pojutrze iść do sklepu, na stację benzynową itd Dalej brniesz w to goowno. Kto Ci to zrobił?
 2. 3 points
  Prawo do przechodzenia przez jezdnię nie oznacza, że wszyscy znajdą się w tej samej minucie na jezdni. Prawo do ożenku nie oznacza, że jednego dnia wszyscy spotkają sie w USC. I prawo do przebadania nie oznacza 38 milionów dzisiaj. Jeszcze coś wyjaśnić?. A więc prawo ma mieć tylko Duda i okolice, tak wg Ciebie? Czy zdajesz sobie sprawę z tego co opowiadasz? Twoje dyrdymały zaczynają przerastać te od polityków.
 3. 2 points
  A w ogóle to nie ma epidemii koronawirusa. Jest tylko epidemia chorób towarzyszących co skrzętnie podają nam "oficjele".
 4. 2 points
  Tu nie chodzi o logistykę a odstęp do takiego testu. Testów nie ma, maseczek nie ma, więc gadka szmatka, maseczek nie powinniśmy nosić, testów nie powinniśmy robić, łapiesz? No nie mów, że nie łapiesz, o co biega. Nie wiesz, komu się pali koło zadu, kto lekcji nie odrobił, kto w tym czasie zajmował się dotacją do telewizji publicznej?
 5. 2 points
  Oby były przesunięte. Nie czuję satysfakcji z "gry wyborami" Nie piszę że powinny być za kilka miesięcy lub za rok. Niech będą i za 2 lata gdy daj boże epidemia wygaśnie i zgodnie z regułami i prawem będzie można je w spokoju przeprowadzić.
 6. 1 point
  Nie obrażaj się, to jest chytry plan, tysiące osób się na to łapie, w tych czasach setki bodźców z wielkomiejskiej dżungli bombarduje nasze umysły, najważniejsze to mieć do tego dystans, zwłaszcza emocjonalny, nie dać się wmanipulować.
 7. 1 point
  Ja oplułem Grodzkiego? Wskaż mi ten fragment (no wiesz, tego plucia) Moje myślenie jest moim myśleniem. Nie mam swoich wybrańców, tzn głosuję od lat w wyborach, ale nigdy byś nie zgadł na kogo. To co mi pokazuje, ale bardziej to co mi daje Kościół, tego nie zrozumiesz, bo na to trzeba poświęcić troszkę czasu i chęci. Ja po Twoim wpisie skierowanym do mnie, również nie mam już pytań. Chyba jakoś szczególniej do Ciebie. Żałuję że zadałem to poprzednie pytanie. Poprawię się, więcej nie będę, oszczędzę sobie, będziemy obaj zadowoleni. Pozdrawiam wszystkich. Na razie.
 8. 1 point
  Ale po co się męczyć, wystarczy wcisnąć ludziom ciemnotę, że próba obrony swoich praw jest śmieszna i fajnie. Ciemny naród kupi opluwanie, a władza rozsiądzie się na fotelu, bo roboty znacznie mniej.
 9. 1 point
  Przyznam że teraz nie rozumiem Ciebie. Każdy ma prawo być przebadany. Ty byś nie chciał? Bo ja tak. Nie on jeden tak twierdzi czy to w kraju czy za granicą. A czy to jest możliwe to inna sprawa. W każdym razie jak najwięcej testów. Wydaje się że to jest najlepsza droga do ograniczenia epidemii. Gdzie tu widzisz tą destrukcję i zło?
 10. 1 point
  Na wolnym powietrzu pewnie z sezon, ale w parę dni w suszarni w tartaku...
 11. 1 point
  Wracamy do tematu koronawirusa
 12. 0 points
  Na bank dała mu buzi z języczkiem
 13. 0 points
  I widzisz? to jest ten opisywany przez demo sypany piach w tryby i wkładane kije w szprychy... czy jakoś tak... przez kogo??? no przecież przez totalną!!! Jakby co... Wszyscy w pogotowiu...
 14. 0 points
  Nie rozumiesz... kobieta prosi dwukrotnie, żebyś nie spinał zada, a ty, bez szacunku dla kobiet - kontynuujesz... a która to była ta pierwsza bitwa?
 15. 0 points
  Jak widać, kto chciał to zrozumiał. I to bez przekręcania czegokolwiek. Kto natomiast, już zawodowo kłamie oraz przekręca nie tylko wypowiedzi, pod pretekstem obrony imienia Boga, to znajdzie w tekście coś, czego w nim nie było. Cóż, biedni ludzie.
 16. 0 points
  Uważaj tak dalej...Jest doskonały, robi co ma zrobić... wg przykazań... chociaż nie tych dziesięciu... Noooo, to teraz podpadłaś... szykuj się na ciętą ripostę kółka różańcowego... Na pocieszenie i na dowód, że da się przetrwać:
 17. 0 points
  Widzisz, retro, jak istotne znaczenie ma WYRAŹNA edycja postów... Dla userów, którzy WIERZĄ... wierzą w to, że czytają ze zrozumieniem - a w rzeczywistości różnie im to wychodzi... Gdybyś napisał: Więc mi wytłumacz kto pod tym kotłem pali? Może my??? Uważasz, że w chwili wojny, w chwili , kiedy zdrowie własne i członków rodziny jest najważniejszą myślą u wszystkich, to potrzebne jest dolewanie oliwy do ognia" A kto to robi? Cywilizowani ludzie o 4.30 nad ranem? Tak to kiedyś NKWD działało, a teraz sługusi prezesa, co widzę kompletnie Ci nie przeszkadza. Jesteś wobec tych niegodziwości pełen och-ów i ach-ów. Ok. W porządku. Ode mnie tyle. Wtedy - MOŻE - nie połączyliby 4,30 nad ranem z NKWD Ale im łatwiej czyta to co chcą wyczytać i zrobić zadymę... O, tak: "pierdziu pierdziu a NKWD to o gdz 4,30 chodzili po domach i zbierali głosy" Ooo... i jeszcze coś o zbieraniu głosów się - ni stąd, ni z owąd - dodało... aaa, jaaak!!! A Ty uważaj, bo dostaniesz po uszach, że to mówił Syn Boga, a nie człowiek... chociaż wtedy to był jeszcze człowiekiem... chyba... Uffffff... to już nie ja.... jakaż ulga... A to już typowo po ZENKOWEMU
 18. 0 points
  Oczywiście, że o głosowaniu. A godzina 4.30 to o tym, kto w takich godzinach lubił pracować. Wszystkie przykłady idą od wschodu.
 19. 0 points
  Ryszardzie, staram się. Od dawna nie odpisuję tym krzykaczom, którym wszyściutko kojarzy się z obrażaniem (ponoć) ich uczuć religijnych. Tyle, że oni sami w najmniejszym stopniu podstawowych zasad tej (podobno) swojej religii nie przestrzegają i nie zachowują. Dlatego mierzi mnie, gdy taki wyznawca miłości bliźniego zjawia się skądś i zaraz próbuje na mnie nasrać i to tak, że piana mu tekst zasłania i nie wiadomo nawet o co mu chodzi. Ale dobrze, dotąd starałem się nie odpisywać na prowokacje tych wzorcowych pseudo - katolików (bo w rzeczywistości, to ja katolików lubię i szanuję, ale takich, którzy kierują się zasadami wyznawanej wiary), chociaż plują jadem jak węże strażackie i postaram się nie odpowiadać im w dalszym ciągu. Oni nie są warci odpowiedzi. A że plują i srają... cóż! Jak osioł czasem człowieka kopnie, to nie znaczy, że człowiek musi mu oddać. Osły takie już plugawe są, że kopią. Dlatego pozostają osłami.
 20. 0 points
  Tak po prawdzie - powoli mam dość tego Forum. Jeden i drugi nawiedzony. Stanisławie Drogi - odpuść Mu (i nie prowokuj), a może Pan w swoim miłosierdziu też Mu odpuści.
 21. 0 points
  Widzę, że prawda zabolała, wzorcu miłości bliźniego. Wzorcowy katoliku.
 22. 0 points
  Więc mi wytłumacz kto pod tym kotłem pali? Może my??? Uważasz, że w chwili wojny, w chwili , kiedy zdrowie własne i członków rodziny jest najważniejszą myślą u wszystkich, to potrzebne jest dolewanie oliwy do ognia" A kto to robi? Cywilizowani ludzie o 4.30 nad ranem? Tak to kiedyś NKWD działało, a teraz sługusi prezesa, co widzę kompletnie Ci nie przeszkadza. Jesteś wobec tych niegodziwości pełen och-ów i ach-ów. Ok. W porządku. Ode mnie tyle. Jeśli nie w maju, to tak nie będzie. Bo wszystkie terminy muszą biegnąć od początku. A za 4 - 6 miesięcy, to będziemy dopiero zaczynać myśleć o powrocie do życia (nie wszyscy, niestety). To dołóżcie śmiało 6 miesięcy. Od razu.
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...