Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
eluka

usługi hydrauliczne

Recommended Posts

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji hydraulicznej w domu o powierzchni 100m, dwie łazienki,kuchnia, piec na paliwo stałe, ogrzewanie podłogowe, kominek (oczywiście szczegóły do omówienia ) - może macie kogoś takiego, proszę o informacje.
Z góry dziękuję. icon_redface.gif

Cytat

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji hydraulicznej w domu o powierzchni 100m, dwie łazienki,kuchnia, piec na paliwo stałe, ogrzewanie podłogowe, kominek (oczywiście szczegóły do omówienia ) - może macie kogoś takiego, proszę o informacje.
Z góry dziękuję. icon_redface.gif

Skąd jesteś?

Witam,
mam telefon do firmy, która ostatnio wykonywała u nas instalację z c.o. przez kominek na działce. Wszystko ładnie i bez problemów. Więc jakby co to Pan Arkadiusz 506 055 672 begin_of_the_skype_highlighting              506 055 672      end_of_the_skype_highlighting. Nie wiem czy to obszar ich działania ale można spróbować.

Pozdrawiam

I jeszcze jedno proszę powiedzieć, że kontakt od Pani Emilki z Łochowa, już będą wiedzieć.

Cytat

Nie wiem czy to obszar ich działania ale można spróbować.

A gdzie oni działają na 100%?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Kleszcze to nie jętka. Wszystkie części wieźby dachowej są wycięte z pniaka i tyle. Nie chodzi o cięcie, tylko jak pracują. Możesz zrobić jętkę z patyka i kleszcze z patykow, np. budując szałas z patykow.. Ważne gdzie i jak je zastosujesz. Ale oczywiście można zrobić kleszcze z jętki, a ze stolca to nawet kilka, jeszcze więcej z krokwi. A zmurłaty to chyba na cały dach. Tylko po co?    OK - przez ą. A jaki wiązar - to widać  na rysunku.   Nie. Ja też napisałem, że pracują "na ściąganie". I dlatego nie mogą być jednocześnie jętką!    Nie jętko-kleszcze - nie ma takich. To są  kleszcze z platwią i krokwiami. Żadna hybryda. Normalna konstrukcja typowa. Właśnie przy malym nachyleniu się go stosuje i tyle. Proste jak cep.   Tak - czyli w szczycie dachu, a podtrzymują ją kleszcze obejmując też krokwie.  I nie są tam jętkami, bo są pod samym szczytem, więc nie mają co rozpierać. Ściskają ten cały węzeł konstrukcyjny. Oto kaman - by zrozumieć różnicę między dachem jętkowym i płatwiowym.   Wiadomość dla retrofooda - to taka różnica, jak między przyciąganiem magnesu i odpychaniem - tak bliżej elektryki, choć nie wiem czy elektromagnes też tak działa  może lepiej + i -.
    • Witam Kilka lat temu została mi przepisana od rodziców działka rolna. W akcie notarialnym zapisana jako działka orna klasy 3b, powierzchnia500, 4m. Takich działek w sąsiedztwie mojej jest ze 30. Czy jest szansa sie na niej wybudować. W gminie brak miejscowego planu, w sąsiedztwie brak zabudowań dostępnych z tej samej drogi ale droga przy mojej działce krzyżuje sie z drugą drogą przy której stoi blok , drogi 4metry i te drogi należą do Agencji rynku rolnego,  a nie do gminy. Jeśli chodzi o podłączenie mediów jest możliwość taką uzystałam odpowiedź od wodociągów i energetyki. Proszę o poradę
    • Nie powinno być większych problemów, ale musisz chociaż naszkicować przekrój tej ścianki. Od tego zależy wybór metody. Skoro da się mocować na elewacjach ze styropianem, to i na Twojej ściance też się da. Zobacz na czym polegają specjalne, długie wkręty. Mocowanie urządzeń elektrycznych na elewacji  
    • Kurna, nie mam. I też się cieszę.
    • Gość Jola
      Paula wypowiedz zawierala lokowanie produktu ...
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...