Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
eluka

usługi hydrauliczne

Recommended Posts

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji hydraulicznej w domu o powierzchni 100m, dwie łazienki,kuchnia, piec na paliwo stałe, ogrzewanie podłogowe, kominek (oczywiście szczegóły do omówienia ) - może macie kogoś takiego, proszę o informacje.
Z góry dziękuję. icon_redface.gif

Cytat

Poszukuję fachowca do wykonania instalacji hydraulicznej w domu o powierzchni 100m, dwie łazienki,kuchnia, piec na paliwo stałe, ogrzewanie podłogowe, kominek (oczywiście szczegóły do omówienia ) - może macie kogoś takiego, proszę o informacje.
Z góry dziękuję. icon_redface.gif

Skąd jesteś?

Witam,
mam telefon do firmy, która ostatnio wykonywała u nas instalację z c.o. przez kominek na działce. Wszystko ładnie i bez problemów. Więc jakby co to Pan Arkadiusz 506 055 672 begin_of_the_skype_highlighting              506 055 672      end_of_the_skype_highlighting. Nie wiem czy to obszar ich działania ale można spróbować.

Pozdrawiam

I jeszcze jedno proszę powiedzieć, że kontakt od Pani Emilki z Łochowa, już będą wiedzieć.

Cytat

Nie wiem czy to obszar ich działania ale można spróbować.

A gdzie oni działają na 100%?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Szczerze powiem, że nie wiem bo kilka ładnych lat temu się wyprowadziłem i nie mam z nim teraz kontaktu.
    • Jakie kleszcze? to są jętki. Kleszcze pomijając w porównaniu z jętkami w więźbie są znacznie dłuższe i spinają krowie w znacznie niższym punkcie krokwi aniżeli jętka. Tu poniżej więźba jętkowa.   A tu więźba kleszczowa. Widzisz różnicę?  
    • Kleszcze są są elementem więzara - spajają płatwie, krokwie i stolec (słupek). Pracują na rozciąganie. Jętki rozpierają krowie - pracują na ściskanie. Nie poprawiam waszych wypowiedzi - troszkę rozszerzam    No cóż - jeśli te wymiary są takie w konstrukcji - no to są b. typowe.  Na fotkach wyglądają chudsze - no ale z faktami się nie dyskutuje. No i jeśli są takie jak na dokumentacji - to też trudno dyskutować ich zasadność.   A czy możesz zamieścić foto dokumentacji - rzut, przekrój więźby dachowej, widok dachu?           Panowie! Zastanawiam się, czy mówicie o tej fotce i tych kleszczach. Jeśli tak - to to są kleszcze z platwią. Oczywiście płatwi w kalenicy, czyli szczycie dachu. Najczęście stosowne rozwiązanie w dachu płaskim (oczywiście umownie płaskim, czyli z małym spadkiem(ami)). Zwykle dalej krokwie sobie lecą do oparca na murłacie na ścianie zewn. I to wygląda na taki płaski dach - a konstrukcja stoi na belce (belkach) stalowej C . Taka trochę pobałaganiona jest ta konstrukcja - ale jeśli skala niewielka, to i obciążenia mniejsze różne. I raczej pionowe, niż boczne.   No i wracając do meritum - jeśli dach jest niewielki i płaskawy, a te przekroje zbliżone do 8x16 - no to chyba może być - nawet przy tych niedoróbkach montażowych i gwoździach    Apel do autora tematu - pokaż projekt więźby - inaczej szkoda dalej się zastanawiać i roztrząsać różne możliwości.  
    • Ciekawa jestem ilu osobom chciało się otwierać te wszystkie załączniki , ja otworzyłam  2 i się poddałam. Też mam wąska działkę 19m ale buduję bez garażu. Długo siedziałam nad projektem też sama sobie projektowałam. Moim zdaniem nie ma co się tak rzucać na ten taras od południa ale jeśli robisz od północnego wschodu to nie rób dużego zadaszenia. Ja bym wysunęła znacznie garaż do przodu, na zachodniej stronie wrzuciła sypialnie a salon całkiem na północ z płytkim zadaszeniem tak jak w projekcie "dom z historią" muratora.  Przechodni salon nie będzie problemem jeśli zrobisz w pokojach dziecięcych drzwi balkonowe i zarządzasz przyjmowanie znajomych bezpośrednio do pokoju.
    • Tak - ale zostawia dużo miejsca na parterze, odsłania południe, na części garażu może być taras, obok pod spodem koło niego jakieś zaplecze. Warto chyba dopłacić trochę, by mieć o wiele więcej  Wbrew pozorom koszt nie będzie wprost proporcjonalny raczej.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...