Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Aukcja prac dzieci z Ogniska Marymont!!! Czytaj więcej... ×
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Blachodachówki z posypką mineralną - zakup kontrolowany

Recommended Posts

Gość DJ
Szkolny bląd w tytule, jednostką dlugości jest metr (m) a nie metr kwadratowy (m2). \"Dach jest dwuspadowy, symetryczny o długości 10 m i szerokości jednej połaci 7 m2\"

Gość lokalizacja
W jakim rejonie Polski mieszkają inwestorzy i gdzie kupowali tą dachówkę?...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Czemu uparłeś się na te modele? Sprawdziłeś linki wskazane przez Ekspertów? Ja postrzegam to jako pomoc, korzystaj z tej okazji.
    • Rama + materac o odpowiedniej twardości i śpisz jak niemowlę po nakarmieniu. Możliwe, że obudzisz się głodny Czyli jakie? Jeden kupiłem tam - już wspominałem a drugi nie pamiętam. Drugi leży na podłodze i jest jeszcze szerszy od poprzedniego. Na ramę a nawet na japońskie łóżko przyjdzie tez pora. Powtarzam - zanim kupimy - trzeba się wyleżeć i poturlać i uwierzcie mi - w minutę zapadnie decyzja, ze to ten jedyny  Teraz trzeba iść do sklepu, gdzie pozwalają się wyleżeć i poturlać. Cała tajemnica zakupu materaca.
    • Niestety pomocy nie otrzymalem wiekszosc osob tutaj jest po to aby sprzedawac swoje pompy. Chcialem zasiegnac tylko opini na temat fachowca i wybor pompy jednej z dwoch ktore podalem. Niestety wiekszosc reklamuje swoje firmy, pompy.
    • Witam wszystkich, czy ktoś się może orientuje czy jest możliwość zamiany wiatrołapu ze schodami tak żeby do garażu można było wchodzić przez wiatrołap a nie przez pom. gospodarcze ? Czy ktoś może wprowadził takie zmiany?
    • Genialne ale tak właśnie trzeba - na wesoło. Ja miałem frajdę wielką przełączając kanały w TV za pomocą telefonu w roli pilota + wpisując adres strony www z prędkością edycji sms-a i nie musiałem lecieć do sklepu po specjalnego pilota za kilka stówek - wystarczył soft i sieć wifi. Czy to nie namiastka tego, o czym tu rozmawiamy ?  Nie oszukujmy się - czy zmiana pracy kotła CO + jego załączanie i wyłącznie na podstawie wskazania temperatury czujnika w salonie to nie jedna z funkcji "inteligentnego" zarządzania energią. I tak od jednej funkcjonalności do drugiej plus mała konsolidacja funkcji + kilka "smartfonów" na ścianie zamiast włącz/wyłącz i mamy co???? Smart Home a idąc krok dalej  - dodajemy rolety, oświetlenie, multimedia, podlewanie ogrodu, otwieranie bramy wjazdowej i garażu, monitoring posesji i mamy "inteligentny dom". No prawie  - bo to na dobrą sprawę my jesteśmy inteligentni i stworzyliśmy sobie  centralny system dla własnej wygody. A, że wygoda to pojęcie względne (jeszcze nie opisane w żadnej ustawie), każdy może postrzegać ten stan na własny sposób     solange63 - cóż mam powiedzieć - nie miała zasilania awaryjnego. Dobrze, ze paliwo w baku miała i pamiętała żeby wcześniej zatankować, dodatkowo świeczki i zapałki w szufladzie i suchy prowiant i z dwie butelki wody 
  • Popularne tematy