Skocz do zawartości

usuwanie graffiti łódź


Recommended Posts

Usuwanie graffiti łódź tego szukam, bo jakieś wandale 'upiększyli' na swój sposób elewację odnowioną nie całe pół roku temu. Znalazłem jedną firmę co usuwa takie bohomazy, ale nie wiem czy są dobrzy, czy mam szukać innych sprawdzonych przez kogoś fachowców, może macie jakieś pomysły w tej kwestii?
Link do komentarza
Cytat

Kuźwa, ja bym tych graficiarzy za spray'e wieszał icon_sad.gif



Nie będę tego komentował


Francuska farba dwuskładnikowa na bazie akryli i poliuretanów do ochrony materiałów budowlanych i metali przed zabrudzeniami i graffiti - w systemie ANTYGRAFFITI - ZOLPAN. Po wyschnięciu tworzy tworzy barierę fizyczną przeciw graffiti

http://209.85.129.132/search?q=cache:ls0mA...mp;client=opera
Link do komentarza
Ależ komentuj bez oporów. Komentuj "to". Nawet jak napiszesz, że jestem agresywny, wredny itd. I tak nie zmieni to mojego stanowiska. Ludzie wydaja ciężkie pieniądze na wykonanie elewacji, na jej piękne wykończenie, a potem przychodzi "artysta" i smaruje jakieś bzdury. Proszę skomentuj jaki jestem paskudny! Bez obaw z pewnością się nie obrażę~!
Link do komentarza
Cytat

Ależ komentuj bez oporów. Komentuj "to". Nawet jak napiszesz, że jestem agresywny, wredny itd. I tak nie zmieni to mojego stanowiska. Ludzie wydaja ciężkie pieniądze na wykonanie elewacji, na jej piękne wykończenie, a potem przychodzi "artysta" i smaruje jakieś bzdury. Proszę skomentuj jaki jestem paskudny! Bez obaw z pewnością się nie obrażę~!



Sam się prosiłeś ty..............................................................................
................................................................................
. ! icon_smile.gif

Też byłeś kiedyś chłopcem i na pewno wybiłeś szybę sąsiadom icon_redface.gif
Link do komentarza
Cytat

I naprawdę nie widzisz różnicy? Cóż możesz wyzywać mnie dalej icon_sad.gif




Miałem przyjemność 2 krotonie oglądać graffiti na swoim budynku ,mieszkam w centrum miasta.

Raz na sylwestra a drugi raz ktoś przelał swoją twórczość.

Nie byłem z tego powodu szczęśliwy nawet się wkurzyłem ,ale nigdy bym nie pomyślał żeby karać młodzież w ten sposób .

Różnica jest taka ze byle kto podniesie kamień i wybije szybę ,a ładne graffiti żeby zrobić niestety to już zaczyna się problem .Dla Ciebie i dla Mnie to brudna plama ale jest grono osób i dla nich to znaki ideograficzne icon_smile.gif
Link do komentarza
co nie zmienia faktu, że jak dla mnie jest to forma wandalizmu. Zamiast malować nowo wybudowane czy wyremontowane domy itp. to może PKP by sie zgodziła na zamalowanie ich brudnych ścian na dworcach.
Co do karania to może od razu ich nie wieszać ale jakies prace społeczne ??
Ścianę czy inna powierzchnię można zabezpieczyć przed pomalowaniem przez "artystów". Zabezpieczenie polega na nieprzyjmowaniu farb. Farba spływa lub usuwa sie ją bezproblemowo myjką ciśnieniową.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...