Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
nika3077

plan zagospodarowania terenu w internecie

Recommended Posts

Niedługo zostanę szczęśliwą właścicielką 5 działek rolnych.Niestety mieszkam dość daleko od nich.Czy można w internecie znaleźć miejscowy plan zagospodarowania terenu czy trzeba koniecznie udać się do właściwego urzędu gminy po takie informacje?Czy zostaną mi udzielone tego typu informacje jeśli prawnie nie jestem jeszcze właścicielem tej ziemi(darowizna nastąpi w maju).Chciałabym potem odrolnić tą ziemię.Czy może się tym zająć osoba 3 oczywiście z moim upoważnieniem?Czy musi to być upoważnienie notarialne?Czy wystarczy oświadczenie z podpisem?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie wpływa na przeliczanie głosów? Dowcip roku, ale śmiać mi się nie chce. Zgadnij za to gdzie te głosy dotrą i kto je będzie liczył. Jeśli masz z tym trudności to zwróć się do Łukaszenki, ucznia Stalina. On wie po co i dlaczego na Białorusi można głosować listownie przez cały tydzień. 
    • Też tak uważam. Prosto z granicy powinni być transportowani do zamknietego hotelu - są przecież teraz puste hotele - a nie narażać innych. Tym bardziej, że przyjeżdżają z coraz powszechniejszej tam zarazy. Oprócz tego powinien być już ostateczny termin na ich decyzję - albo wracają, albo zostaja tam. Najwyższy czas. 
    • Ja nie za bardzo rozumiem te larum. Przegłosowana dzisiaj w nocy poprawka do ustawy o kodeksie wyborczym, pozwalająca na głosowanie korespondencyjne już nie tylko osobom niepełnosprawnym, jak miało to miejsce do tej pory, ale także wszystkim chorym, czy będącym w kwarantannie, jak również seniorom, to tylko zmiana techniczna, organizacyjna, która nie wpływa na ogólne zasady przeliczania głosów, czy inne istotne mechanizmy wyborcze. Czy się mylę?
    • Pawełku, ale tylko jedna opcja ma maszynkę do kręcenia lodów. Reszta może jedynie oblizywać wargi, nawet jeśli na lody ma ochotę.
    • No to krytykuj to co złe, a nie wszystko w czambuł. Mnie też się to nie podoba, i ta zaciętość przy części spraw. Ale to nie powód by pisać, że "partii rządzącej podczas wojny z koronawirusem zależy najbardziej na wprowadzeniu przepisu aby premier mógł odwołać członka Rady Dialogu Społecznego za współpracę z rządem komunistycznym" -  bo wprowadzaja różne rzeczy, i najbardziej na razie skoncentrowni są na pandemii. Opozycja też kręci lody na tej całej sytuacji - tego nie zauważasz ani trochę. Walka o władze trwa bez przerwy - nawet w czasie wojny, a może tym bardziej. W czasie wojny USA nas sprzedała (inie tylko nas) Stalinowi bez zmrużenia oka. Więc patrz na całość sceny, a nie z niej bezpośrednio.   A więc - @retrofood - trochę obiektywizmu bym oczekiwał od ciebie, a nie zajadłej stronniczości i cytowania bruku.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...