Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
nika3077

odrolnienie części działki

Recommended Posts

Wkrótce stanę się właścicielką 5 działek rolnych po 1300m2 każda.Chciałabym z każdej z tych działek wyodrębnić po około 500m2 a następnie odrolnić.Słyszałam ,że odrolnienie do 0,5h ziemi pod budynek jednorodzinny jest zwolnione z opłat.Czy to prawda?Czy składając wniosek o odrolnienie części działki muszę konkretnie wskazać wycinek ziemi do odrolnienia?Czy na takiej powierzchni (500m2)można wygodnie posadowić dom razem z przyległą infrastrukturą(ścieżki,placyki)?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość mikosz92
      Ja miałem niegdyś betonowe ogrodzenie, teraz jestem zakochany w ogrodzeniu od janmarpu.pl - metalowym. Zdecydowanie lepszy w utrzymaniu niż betonowy. Artykuł fajny, dużo w nim prawdy, niektóre rzeczy bym poprawił, ale nie mi to robić. :) do osób które szukają dobrego ogrodzenia, to szczerze polecam wspomniana wcześniej firmę.
    • Gość Kaja
      Maksymalnie dają 10 lat. A dlaczego nikt nie nadmienił, że Jotul daje 25 lat gwarancji ?! Gorąco polecam tego producenta, fakt tego że jest na rynku od 1853 roku to jest coś a nie te badziewie jak kratki.pl . Kominki ich firmy robione są na ilość a nie na jakość jak w Jotulu.
    • Miło poczytać takie wpisy. Plusik daję.  
    • Już to kiedyś pisałam, ale się powtórzę. Dawniej ludzie robili to, co umieli najlepiej. Piekarz wypiekał chleby, murarz stawiał domy. Od czasu kiedy każdy ma dostęp do internetu, mamy specjalistów od wszystkiego. Aaaa czyta sobie książki wątpliwych autorów i treści, ale wierzy mocno. Ta wiara daje mu prawo do bycia ekspertem żywieniowym i dawania złotych rad innym. Plus oczywiście swój własny przykład cudownego samopoczucia. Paplaniem o cudownym działaniu diety paleo (czy każdej innej) można przykładowej Grażynie i Januszowi, którzy znajdą sobie popularny wątek w internetach zrobić krzywdę. Nieodpowiednią dietą można człowieka zabić.   Ja czwarty semestr studiuję dietetykę i zdaję sobie sprawę jak mało wiem. Układanie jadłospisu ZAWSZE poprzedza się szczegółowym wywiadem, zebraniem informacji o stanie zdrowia, obejrzeniem wyników badań. Nie ma uniwersalnej diety, idealnego modelu żywienia dla wszystkich ludzi. Dlatego oponowałam przed wychwalaniem "jedynie słusznego sposobu". Zawsze sposób żywienia dobiera się do konkretnej jednostki. Coś, co sprawdza się u 2 osób u 10 innych nie będzie miało racji bytu.   Ubolewam nad tym, że zawód dietetyka nie jest uregulowany prawnie (oby się to zmieniło). Każdy debil po 2 tygodniach kursu może nazywać się dietetykiem i głosić swoje prawdy objawione. Sieć jest pełna artykułów i filmów o żywieniu, które mają z prawdą tyle wspólnego, co mordercza sosna w Smoleńsku. Chyba w żadnej dziedzinie nie ma tylu samozwańczych mesjaszy, co w dietetyce. No, może ogólnie pojmowana medycyna jest przesiąknięta wszystkowiedzącymi specami po zawodówkach.   Tyle odnośnie "odczuć osobniczych".
    • Strona http://www.super-farby.pl/ oferuje ciekawostki w dziedzinie malarstwa, podpowiada, czym jest gruntowanie ścian i dlaczego nie należy go pomijać a także opisuje jego przebieg. Nie od dziś wiadomo, że podstawowym i najpopularniejszym narzędziem do malowania jest pędzel, dlatego na stronie można znaleźć informacje o pędzlach malarskich, ich kształtach i rozmiarach oraz o rodzajach włosia. W pracach malarskich niezbędne są także okulary ochronne, wykorzystywane w produkcji i przemyśle, z ich rodzajami można zapoznać się również na stronie bloga super-farby.pl
  • Popularne tematy

• Doradcy redakcyjni i firmowi