Skocz do zawartości

problem z oknami BERTRAND!!!! - sprawa pozytwynie wyjaśniona


Recommended Posts

Witam nie dawno zakupiłem okna firmy BERTRAND z Wejcherowa
okna miały byc wspaniałe, super pakiet, dobry profil i 3 szybowe
po montażu przez honorowaną przez producenta firmę i po wyregulowaniu okazało sie ze wszystkie skrzydła patrząc z zewnetrznej strony okien sa krzywe tj ze nie sa w kształcie prostokątów tylko rombów, jednym słowem przekątne tych skrzydeł nie są równe (ta różnica wynosi nawet do 0,9 cm) co widac strasznie tym bardziej ze profil skrzydeł na całej swej długości ma tłoczenie wystające nad ramę okna
prosze o poradę co mógłbym z tym zrobic i co może byc tego przyczyną?????????????????????????????
ponadto nie polecam nikomu okien firmy BERTRAND z Wejcherowa gdyż robi ona jak widac na moich oknach chałturę za którą płaci sie bardzo duże pieniądze LIPA JAKICH MAŁO
chyba sprawa wyląduje w Sądzie

Od Redkacji Budujemy Dom: dla niecierpliwych polecamy przejście do końcowego efektu zmagań użytkownika diwi-x z problemem:
Cytat

reasumując bardzo polecam firmę Bertrand ponieważ ku mojemu zdziwieniu zachowali sie OK, a drobne wpadki zdarzają się każdemu, nawet najlepszym.


Więcej: https://forum.budujemydom.pl/index.php?s=&a...st&p=185091
Link do komentarza
Cytat

Witam nie dawno zakupiłem okna firmy BERTRAND z Wejcherowa
okna miały byc wspaniałe, super pakiet, dobry profil i 3 szybowe
po montażu przez honorowaną przez producenta firmę i po wyregulowaniu okazało sie ze wszystkie skrzydła patrząc z zewnetrznej strony okien sa krzywe tj ze nie sa w kształcie prostokątów tylko rombów, jednym słowem przekątne tych skrzydeł nie są równe (ta różnica wynosi nawet do 0,9 cm) co widac strasznie tym bardziej ze profil skrzydeł na całej swej długości ma tłoczenie wystające nad ramę okna
prosze o poradę co mógłbym z tym zrobic i co może byc tego przyczyną?????????????????????????????
ponadto nie polecam nikomu okien firmy BERTRAND z Wejcherowa gdyż robi ona jak widac na moich oknach chałturę za którą płaci sie bardzo duże pieniądze LIPA JAKICH MAŁO
chyba sprawa wyląduje w Sądzie



Można prosić o zdjęcie .

Prawdopodobnie :
1.Zniekształciły się pod ciężarem szyb .
2.Brak profili usztywniających
3.Źle są zgrzane na rogach ,maszyna była źle ustawiona pod kątem w trakcie zgrzewania ,pewnie ktoś się uczył (świeżo przyjęty pracownik),lub się rozregulowała.Dziwi mnie że szyba się zmieściła icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

przesyłam zdjęcia paru okien





Skrzydła w oknach są z deformowane ,futryny prawdopodobnie są dobre z tego co tu widzę .Ze względu na to że skrzydła podnoszą się o d strony klamek do góry ,powodem deformacji mogą być okucia skrzydeł nie trafiają w zaczepy futryn jakie to okucia ? firmy Maco może .
Link do komentarza
jestem tak wk....y na ta firme BERTRAND ZE SZOK
robia gówno za które trzeba placic duża kase
u ich przedstawiciela złożyłem pismo reklamacyjne w ktorym zażądałem naprawy okien lub ich wymiany na nowe
jeżeli nie wywiążą sie to skieruje sprawe do sadu
generalnie odradzam wszystkim tego producenta
mam juz namiar do rzeczoznawcy, ekspertyza również nie bedzie droga
w zasadzie wszystkie koszty powinni mi pozniej zwrocic chyba ze z oknami bedzie wszystko ok
zobaczymy
na razie maja 14 dni od daty zgloszenia reklamacji
Link do komentarza
Cytat

jestem tak wk....y na ta firme BERTRAND ZE SZOK
robia gówno za które trzeba placic duża kase
u ich przedstawiciela złożyłem pismo reklamacyjne w ktorym zażądałem naprawy okien lub ich wymiany na nowe
jeżeli nie wywiążą sie to skieruje sprawe do sadu
generalnie odradzam wszystkim tego producenta
mam juz namiar do rzeczoznawcy, ekspertyza również nie bedzie droga
w zasadzie wszystkie koszty powinni mi pozniej zwrocic chyba ze z oknami bedzie wszystko ok
zobaczymy
na razie maja 14 dni od daty zgloszenia reklamacji




Postaraj pozbyć się samych skrzydeł niech zrobią nowe jeżeli są za krótkie lub usuną zniekształcenia w inny sposób .Jestem ciekaw czy wewnątrz skrzydeł są wsunięte profile metalowe usztywniające je.Futryny są chyba dobre .Zrób zadymę najlepiej w samej firmie.Nastrasz że inna firma na ich koszt wymontuje okna i zawiezie do zwrotu ,a w to miejsce zamontuje swoje .
Link do komentarza
Wiesz, każdej firmie mogła się zdarzyć taka fuszerka.. choć rozumiem Twoje rozżalenie - naprawdę. Jakbym wydała tyle kasy i zostawiliby mnie z czymś takim to bym walczyła do końca i wszelkimi drogami by mi zrobiono to za co zapłaciłam.

Daj znać, proszę, czy firma rozpatrzyła Twoją reklamację i z jakim wynikiem.
Link do komentarza
Witam
okna na wystawie u dystrybutora również wyglądały nieźle
a ja dostałem jakiś bubel 2-giej lub 3-ciej klasy, chociarz zapłaciłem za towar pełno wartościowy
to jaką firmą jest BERTRAND zobaczymy za parę tygodni
jak na razie dobrego słowa o nich nie mogę powiedziec
pozdrawiam

Link do komentarza
Cytat

Witam nie dawno zakupiłem okna firmy BERTRAND z Wejcherowa
okna miały byc wspaniałe, super pakiet, dobry profil i 3 szybowe
po montażu przez honorowaną przez producenta firmę i po wyregulowaniu okazało sie ze wszystkie skrzydła patrząc z zewnetrznej strony okien sa krzywe tj ze nie sa w kształcie prostokątów tylko rombów, jednym słowem przekątne tych skrzydeł nie są równe (ta różnica wynosi nawet do 0,9 cm) co widac strasznie tym bardziej ze profil skrzydeł na całej swej długości ma tłoczenie wystające nad ramę okna
prosze o poradę co mógłbym z tym zrobic i co może byc tego przyczyną?????????????????????????????
ponadto nie polecam nikomu okien firmy BERTRAND z Wejcherowa gdyż robi ona jak widac na moich oknach chałturę za którą płaci sie bardzo duże pieniądze LIPA JAKICH MAŁO
chyba sprawa wyląduje w Sądzie



Proszę o informacje z jakiego regionu Polski Pan jest i jaka firma montowała te okna?
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam użytkowników zainteresowanych moim tematem apropo okien Bertrand i ch ewentualnej wady
otóż zgłosił sie serwis producenta który usuną widoczną na zdjęciach wadę, ponadto z tytułu zaistniałęgo problemu zaproponował bardzo konkurencyjne ceny na inne elementy wyposażenia domu typu. Drzwi garażowe itp. z czego skorzystałem i tym razem od razu wszystko było w porządku
reasumując bardzo polecam firmę Bertrand ponieważ ku mojemu zdziwieniu zachowali sie OK, a drobne wpadki zdarzają się każdemu, nawet najlepszym.


Link do komentarza
Cytat

Witam użytkowników zainteresowanych moim tematem apropo okien Bertrand i ch ewentualnej wady
otóż zgłosił sie serwis producenta który usuną widoczną na zdjęciach wadę, ponadto z tytułu zaistniałęgo problemu zaproponował bardzo konkurencyjne ceny na inne elementy wyposażenia domu typu. Drzwi garażowe itp. z czego skorzystałem i tym razem od razu wszystko było w porządku
reasumując bardzo polecam firmę Bertrand ponieważ ku mojemu zdziwieniu zachowali sie OK, a drobne wpadki zdarzają się każdemu, nawet najlepszym.



A tak kiedys k...mi rzucales na nich,ja mialem odwrotnie z hurtownia "dachow"najpierw pochwalilem a pozniej musialem niestety zle ich opisac,niestety na samym koncu przy rozliczeniu dopiero wyszlo jakie to cwaniaczki...Nasz rynek to troche jak rumuni sprzedajacy "zloto"na parkingach przydroznych,taka loteria.pozdrawiam i zycze wytrwalosci
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...