Skocz do zawartości

POMPY CIEPŁA - montaż, serwis, NAPRAWA. Toruń+250km


Recommended Posts

Nasza firma istnieje od 1993 roku!

Naszą specjalnością i pasją są pompy ciepła, ale zajmujemy się również chłodnictwem i klimatyzacją.
Wykonujemy instalacje odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, instalacje klimatyzacyjne, instalacje grzewcze z pompą ciepła.
Projektujemy własne sterowniki mikroprocesorowe do szeregu zastosowań.

Produkujemy własne pompy ciepła, doskonałe technicznie z 5-letnią gwarancją i najlepszym serwisem.

Posiadamy autoryzację na montaż i serwis pomp ciepła firmy NIBE.

NAPRAWIAMY pompy ciepła wszystkich producentów!

Preferowany obszar działania: Toruń, Bydgoszcz, Włocławek, Inowrocław, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kościerzyna, Chojnice, Piła, Poznań, Konin, Łódź.

www. hot-cold. pl
www. ogrzejtanio. pl
tel: (56)6219076
tel: 605320844
Link do komentarza
icon_arrow.gif Super B
Strona internetowa w budowie, owszem, od pół roku. Na razie jest to raczej wizytówka z numerami telefonów.
Planowałem w "wolniejszym czasie" czyli zimą coś zredagować i przygotować zdjęcia do publikacji, ale cały czas pracuję na dość wysokich obrotach, sporo się dzieje w firmie w tym roku icon_smile.gif

Zresztą - zasadę działania, rodzaje systemów pomp ciepła doskonale wyłożyła Konkurencja, włącznie z obrazkami, animacjami, filmikami, więc póki co do zapoznania się z podstawami zapraszam do Nich.

Po drugie, przyznacie sami, że żadna, nawet najpiękniejsza reklama, strona internetowa czy sponsorowany artykuł w gazecie nie znaczą dla potencjalnego klienta tyle co rozmowa z użytkownikiem instalacji mojego autorstwa i wizyta na miejscu.

icon_arrow.gif Jan_13

W ramach autopromocji chciałbym podkreślić jedynie kilka kwestii. Moim zdaniem najważniejszych.

1. Zajmujemy się wyłącznie pompami ciepła. NIGDY nie serwisowaliśmy i nie montowaliśmy "tradycyjnych" kotłowni gazowych, olejowych czy węglowych.
Większości instalatorów traktuje pompy ciepła jako dodatek do działalności, bo stały się modne i coraz więcej osób o nie pyta. Niestety zdarza się Im popełniać poważne błędy.

2. Pompa ciepła nie ma dla nas tajemnic. Od 1993 roku serwisujemy urządzenia chłodnicze, a przecież pompa ciepła nie jest niczym innym jak większą chłodziarką.

3. Dajemy naszym Klientom możliwość wyboru.
Dla tych, którzy ufają tylko renomowanym producentom, którzy cenią sobie "dizajn" i znaną markę, proponujemy pompy ciepła NIBE na które posiadamy autoryzację.

Natomiast dla tych, którzy nam ufają, którzy widzieli działające od lat nasze rozwiązania, możemy zaproponować pompy ciepła naszej produkcji. Są tańsze, ale z racji naszego doświadczenia w branży, dopracowane technicznie i zbudowane na najlepszych podzespołach. Oczywiście zaprojektowane i zbudowane bez błędów. Z pełną 5-letnią gwarancją.

4. SERWIS.
Pomagamy w przypadku awarii wszystkim klientom, nieważne kto wykonał instalację i nieważne jakiej firmy jest pompa ciepła.
Naprawimy każde urządzenie.

5. Tańsze ewentualne naprawy po gwarancji. Dla przykładu wymiana elektroniki do pompy ciepła pewnego giganta rynkowego z końcówki alfabetu to około 6000zł, sterownik naszej pompy wielokrotnie mniej...


Z nowości, mogę powiedzieć że trwają intensywne prace nad kolejną wersją sterownika mikroprocesorowego. W standardzie będzie pomiar rzeczywistej mocy chłodniczej i grzewczej pompy ciepła, również mocy dodatkowego źródła ciepła jak np. kominek z płaszczem wodnym. To za namową pana Jarka z Torunia - pozdrawiam icon_smile.gif

Jeżeli macie Państwo pytania, proszę się nie krępować. Postaram się odpowiedzieć jak najdokładniej.
Pozdrawiam, Piotr Schulz.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Parking ma dużo większą wytrzymałość na ściskanie niż Termo fundament... zatem musi być twardszy... Przecież one mają zasadniczo różne docelowe zastosowanie...   TERMONIUM fundament:        
    • W opisie mam tak  Czyli nie ma różnicy czy zastosuje ten czy który mam obecnie eps200 parking w sumie wygląda on mi na lepszy dużo twardszy , ale tamten dedykowany do fudamentu więc jestem głupi z tego ale to i to EPS ... 
    • Kiedy właśnie o to chodzi, żeby sufit podwieszony był zupełnie niezależny, niezwiązany z tym stropem drewnianym, obitym OSB...   Do stropu drewnianego, przez płytę OSB przymocujesz zaczepy do swojego sprzętu sportowego... Będzie on narażone na drgania, przeciążenia, uderzenia przy mniej, czy bardziej intensywnych ćwiczeniach - tak jak ostrzegają wyżej koledzy... Na stropie betonowym może nie bardzo odczuwalne byłyby te ruchy i nie powodowałyby drgań, które spowodują pękanie podwieszanego sufitu z płyt g/k na połączeniach płyt g/k... Jeśli zrobisz wg Twojego planu - czyli sprzęt podwieszony poprzez sufit z wykończeniem g/k - na 100% w krótkim czasie będzie zarysowany sufit... właśnie na połączeniach płyt g/k...   W poprzek pokoju dasz gęściej profile CD60 - co 30 cm - i to powinno mechanicznie wytrzymać obciążenie płytami g/k... będzie sobie wisiał, przecież niczym dodatkowo nie obciążony, a przez otwory, o których pisałem wcześniej, niezależnie od podwieszonego sufitu, umocujesz sprzęt do belek obitych płytami OSB... sprzęt będzie sobie działał, ale nie oddziaływał na g/k... Można pomyśleć o stelażu krzyżowym, ale wydaje mi się, że przy niespełna 3 metrach szerokości pokoju, będzie to przerost formy nad treścią... Jak masz wielkie wątpliwości co do ciężaru podwieszonego sufitu, to (nie wiem co na to powiedzą koledzy) można zastosować PŁYTĘ G-K SPECJALNĄ 2600x1200x6,5MM PRO FLEXI NORGIPS...     No, ja tak bym zrobił... prosty, jednopoziomowy, gęstszy  stelaż, płyty 12 mm, otwory na montaż sprzętu wprost do drewnianego stropu...   Jeszcze uwaga:   Płyta nie powinna się o ścianę opierać - ona ma wisieć na stelażu... przy profilach CD60 zamocowanych co 30 cm, będzie wisieć na pięciu profilach...   Płyta ma 260 cm długości, więc i  tak będzie jeszcze połączenie na jej szerokości do tych 290 cm pokoju...   Będzie miało co pękać - w razie drgań i ruchów stropu...  
    • Nie bardzo rozumiem o co pytasz. Przecież każdy styropian przepuści wodę. Nie widziałeś nigdy tonącego styropianu? Długo zanurzony w wodzie nasiąknie jak gąbka. Może chodziło o styrodur fundamentowy XPS?
    • Dalej nie bardzo rozumiem sens dawania OSB. Jak to "będzie wszystko w powietrzu"? Nie będzie oparcia na ścianach bocznych? Ja zwyczajnie pytam bo jakoś nie mogę skojarzyć takiego systemu, chyba takiego nie widziałem.   Zakładając jednak, że OSB jest niezbędna, to oczywiście, że należy przykręcać płyty g/k, a nie przyklejać. Klei się w sytuacji gdy nie ma do czego przykręcać. Bo kołkowania nie daje się tak gęsto jak wkręty, no i kołki tylko w miejscu "placków". Inaczej, gdyby kołkować puste przestrzenie, to wkręty kołków naciągną i zdeformują płaszczyznę płyty, a wtedy powierzchnia by falowała. Na płycie OSB falowanie nie grozi.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...