Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: LUXMAL


Recommended Posts

  • 2 lata temu...
Gość Norbert
Świadczę usługi w zakresie remontów i wykończeń - farby sprzedawane przez firmę Luxmal nie odpowiedają wzornikowi kolorów i bardziej wymagający klienci to zauważają, a ja mam kłopoty z zapłatą bo ściany mają nie taki kolor.
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
A która gotowa farba jest identyczna jak na wzorniku ??
Wszystko jest drukowane czy to wzorniki czy katalogi i nic nie jest identyczne. A czy Pan fachowiec potrafi wytłumaczyć klientowi czemu na ścianie jest inny kolor? Gotowe czy to mieszane są bez różnicy i tak na ścianie nie wyjdzie identyczny kolor!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość Tadeusz Głownia-właściciel
Bardzo proszę nie wstydzić się, zgłaszać reklamacje najszybciej jak jest to możliwe. Rzadko się zdarza aby klient nie miał racji.
Proszę o krótki opis zdarzenia,czego się domaga , potwierdzenie zakupu i resztę produktu w celu potwierdzenia z naszym archiwum ,które przechowujemy 2 lata i jest dostępne dla naszych klientów. Obecnie opracowaliśmy własny wzornik kolorów , malowany naszą farbą ,,PASTEL MAT" aby zminimalizować różnice chociażby w połysku który zmienia kolor,ale nie tylko on ma wpływ .Na świecie jest około 30 tysięcy różnych surowców do produkcji farb które w mniejszym lub większym stopniu wpływają na kolor.Jednakże proszę nas sprawdzać bo zanim wyjdzie farba z magazynu musi zostać wymalowana w zeszycie ,a suszenie odbywa się kilkadziesiąt sekund,co zaoszczędzi nam wszystkim kłopotu.Każde zgłoszenie wpływa w jakimś stopniu na poprawę naszych usług.Wiosną 2014 będzie 2 edycja wzornika i wszystkie współpracujące FIRMY otrzymają wzornik.Każdy ma prawo popełnić błąd lecz musi mieć szansę go naprawić lub ponieś konsekwencje.
Tadeusz Głownia-włąścicil
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
  • 8 miesiące temu...
Gość Jacek
Namówiłem swojego czasu P.Tadeusza ,do wymalowania mojego domu-Tego nie da się opisać-w 2 słowach-najwyższa półka.To nie jest malarz,producent czy przedsiębiorca. Przede-wszystkim to PASJONAT
Pozdrawiam Jacek-zwykły klient
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...