Skocz do zawartości

Co zrobic???


Recommended Posts

Warunki zabudowy dla dzialki, ktora kupilem, okreslaja sposob odprowadzania sciekow tylko do miejskiej sieci kanalizacyjnej, ktorej oczywiscie nie ma, co uniemozliwia otrzymanie pozwolenia na budowe. W Urzedzie Gminy otrzymalem informacje, ze moge zlozyc wniosek o zmiane warunkow. Cala procedura trwa co najmniej rok. Czy ktos ma jakis pomysl zeby skrocic ten okres??? Prosz o konkretne odpowiedzi, a nie rady w stylu "trzeba bylo to sprawdzic przed zakupem dzialki". Pozdrawiam
Link do komentarza
chyba ktos ciebie oszukal w urzedzie przy wydawaniu decyzji!!!!!
jezeli nie ma kanalizacji miejskiej zawsze jest napisane odprowadzenie do kanalizacji lokalnej (szambo, przydomowa oczyszczalnia).
zostales oszukany w urzedzie
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
zawsze w gminie ktoś odpowiada za wydanie decyzji o warunkach zabudowy. Tam też są ludzie i wystarczy z nimi pogadać, mogą trochę pozmieniać w papierach. Ja też miałem inną np. wysokość domu czy kąt nachylenia dachu. Poszedłem, pogadałem i ludzie mi pomogli...pozdrawiam, życzę wyrozumiałych urzędników
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...
Ja mam pytanie z innej beczki.

Dostałem dezyzję dotyczącą zapewniania dostawy wody i odbioru ścieków oraz wydania warunków technicznych przyłączenia do sieci.

treść brzmi: ... oczywiście zapewniają, po wykonaniu przez urząd miejski odpowiednich sieci rozdzielczych. Projekt przyłacza wody i przykanalików należy wykonać w oparciu o projekt odpowiednich sieci rozdzielczych znajdujący sie w urzędzie miejskim.


Czy za taką decyzję można wystawić fakturę VAT? - Przychodzę do instytucji, pytam się czy będą mi świadczyć usługę, a oni odpowiedają mi że tak i biorą za to kasę.
Czy to jest uregulowane prawnie. Jak składałem wniosek o przyłacze energetyczne to wpłacone pieniądze stanowią "przedpłatę" za wykonanie usługi, a co w tym przypadku?

Odpowiedzi można kierować także na adres: wchod@interia.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...