Skocz do zawartości

Łopaty i chemia - sposób na śnieg


Recommended Posts

Gość Środki chemiczne i zwierzęta
jestem bardzo ciekawa jak takie środki chemiczne działają na łapki psów i kotów? Te zwierzęta wylizują pazurki po każdym wyjściu z domu.
Link do komentarza
Cytat

jestem bardzo ciekawa jak takie środki chemiczne działają na łapki psów i kotów? Te zwierzęta wylizują pazurki po każdym wyjściu z domu.



pewnie tak samo jak sól na buty... wszyscy wiemy, że po powrocie "ze śniegu" są białe ślady po soli na butach. Więc pewnie ta sól "wrzyna" im się w łapki...
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Znalazłem jeszcze taką stronę z środkiem roztapiającym lód i w dobrej cenie mają. www.roztapiaczlodu.pl choć w tym roku zimy pewnie nie będzie warto mieć takie specyfiki w pamięci. Kto wie, może w kwietniu zima się zacznie;).
Link do komentarza
  • 11 miesiące temu...
preparaty chemiczne można znaleźć dużo duuużo taniej, polecam przepytanie składów budowlanych i centrów ogrodniczych w małopolsce, opolskim, mazowieckim,świętokrzyskim... oferta i wybór środków ciągle się powiększa
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Kiedyś używałem piachu na kostkę brukową, aby jakoś dało się przejść do bramy czy garażu. potem było sporo pracy z zamiataniem. Żona nie byłam zadowolona. Teraz jak lód mam przed domem to sypię chlorek magnezu, sześciowodny. Jest super, i wydajny i skuteczny. Cena też jest dla mnie ok. Zamawiam zawsze późną jesienią przez rolmarket, tam mają sporo taniej.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...