Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Łopaty i chemia - sposób na śnieg

Recommended Posts

Poruszanie się zimą po oblodzonych i zaśnieżonych drogach bywa trudne. Mając własny ogród lub podwórko sami musimy zadbać, używając najczęściej łopat i mioteł, aby przydomowa komunikacja była drożna i bezpieczna.

Pełna treść artykułu pod adresem:
http://www.budujemydom.pl/ogrod/7601-lopaty-i-chemia-sposob-na-snieg

Gość Środki chemiczne i zwierzęta
jestem bardzo ciekawa jak takie środki chemiczne działają na łapki psów i kotów? Te zwierzęta wylizują pazurki po każdym wyjściu z domu.

Cytat

jestem bardzo ciekawa jak takie środki chemiczne działają na łapki psów i kotów? Te zwierzęta wylizują pazurki po każdym wyjściu z domu.

pewnie tak samo jak sól na buty... wszyscy wiemy, że po powrocie "ze śniegu" są białe ślady po soli na butach. Więc pewnie ta sól "wrzyna" im się w łapki...

Gość Miki
Czy ktoś wie, gdzie można kupić/znaleźć granulaty przeciw oblodzeniom?

Gość jerzy
Znalazłem jeszcze taką stronę z środkiem roztapiającym lód i w dobrej cenie mają. www.roztapiaczlodu.pl choć w tym roku zimy pewnie nie będzie warto mieć takie specyfiki w pamięci. Kto wie, może w kwietniu zima się zacznie;).

Gość aaa
preparaty chemiczne można znaleźć dużo duuużo taniej, polecam przepytanie składów budowlanych i centrów ogrodniczych w małopolsce, opolskim, mazowieckim,świętokrzyskim... oferta i wybór środków ciągle się powiększa

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować