Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Attic Centrum Bud.


Recommended Posts

Gość Bednar
Buduję dom i patrzę na te wasze statystyki. Niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Np. Attic to fajna hurtownia, wysokiej jakości obsługa, wsparcie, itp., ale ceny mają raczej z tych wyższych w porównaniu z innymi składami. I to licząc z transportem. Nawet jak przygotowali mi w Atticu ofertę na CAŁY dom to przykładowo Porotherm wyszedł drożej niż w kilku mniejszych składach.
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam, odradzam kupowania na tym składzie, kupiłem tam kilka kubików styropianu i miałem obiecane do tego bony na następne kupno, niestety koordynator ds. sprzedaży jest niesłowny i nie szanuje klienta, dlatego nie dostałem obiecanych bonów. Po za tym styropian był dużo tańszy na innych składach budowlanych. Odradzam wszystkim kupowania na tym składzie ze względu na oszustwo ze strony kierownictwa!
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Gość adam90
Jak najbardziej polecam. To tutaj podczas budowy domu zrobiliśmy najwiecej zakupów. Solidnie, duży wybór i w dobrej cenie.

Bardzo lubie takie miejsca w których kupie tak naprawde dokładnie wszystko to co jest mi potrzebne podczas remontu w domu.

Praktycznie wszystkie potrzebne rzeczy podczas remontu domu kupilismy własnie w tym centrum. Wielkie dzieki za fachową pomoc i naprawde konkurencyjne ceny !
Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...