Skocz do zawartości

5 zeta do puszki po piwie


Recommended Posts

Znajoma podrzuciła mi pomysł na oszczędzanie. Wszystkie pięciozłotówki, które trafiają do jej portfela lądują w puszce po piwie. Podobno w puszce mieści się 1500 do 1600 zł, czyli w sam raz na wakacyjny wyjazd dla jednej osoby.

Te pięciozłotówki nazwała świętymi, bo są nietykalne icon_smile.gif

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.
Link do komentarza
Cytat

Znajoma podrzuciła mi pomysł na oszczędzanie. Wszystkie pięciozłotówki, które trafiają do jej portfela lądują w puszce po piwie. Podobno w puszce mieści się 1500 do 1600 zł, czyli w sam raz na wakacyjny wyjazd dla jednej osoby.

Te pięciozłotówki nazwała świętymi, bo są nietykalne icon_smile.gif

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.



Ja już tak robię 3 rok. Tylko zamiast puszki mam szkatułke;) i rzeczywiście na wyjazd wakacyjny jak znalazł! Polecam.
Link do komentarza
ja też sobie odkładam "drobne", tylko że w osobny portfelik, zaczęłam pięciozłotówkami ale później potrzebowałam rozmienić 10 zeta i tak zostało, że odkładam od czasu do czasu po 10 zeta. Na prawdę fajna sumka się zbiera. Poza tym jest jeszcze z tego jedna fajna sprawa - Jak potrzebuję rozmienić pieniądze to mam taką możliwość icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Znajoma podrzuciła mi pomysł na oszczędzanie. Wszystkie pięciozłotówki, które trafiają do jej portfela lądują w puszce po piwie. Podobno w puszce mieści się 1500 do 1600 zł, czyli w sam raz na wakacyjny wyjazd dla jednej osoby.

Te pięciozłotówki nazwała świętymi, bo są nietykalne icon_smile.gif

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł.


Czy realizujesz swój pomysł? icon_smile.gif Czy też może znalazłeś inne zastosowanie dla pięciozłotówek? icon_smile.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...