Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Funkcje i możliwości klimatyzatora


Recommended Posts

Większość klimatyzatorów ma w wyposażeniu pilota, którym można zaprogramować tryb pracy urządzenia. Zazwyczaj jest to programowanie w cyklu 24-godzinnym, a w niektórych, droższych urządzeniach – w cyklu tygodniowym.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/a/9647-funkcje-i-mozliwosci-klimatyzatora

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo się mówi o klimatyzatorach i ich funkcjach chłodniczych, ale przecież maja one również opcje grzania i to jest bardzo dobra wiadomość, że możemy sie przy okazji chłodniejszych dni dogrzać. McQuay posiadają ciekawe rozwiązanie tzw. agregaty wody lodowej, a jeżeli chodzi o ciekawe pomysły dla pomieszczeń mieszkalnych to chyba LG jest niedoścignione.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
Dla mnie ważna jest funkcja autorestartu. W przypadku zaniku prądu klimatyzator zapamiętuje parametry, na jakie został ustawiony. Po ponownym uruchomieniu instalacji elektrycznej zaczyna pracować tak, jak zaprogramowaliśmy go przed awarią. Szczególnie przydatne jest to w przypadku klimatyzatorów pracujących w serwerowniach.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesiące temu...
Gość maciek lbn
witam kto mi moze pomoc mam problem z klimatyzatorem nie grzeje tak jak powinien czy to moze byc przyczyna zlego montazu? moze gdzies popelnilem blad montujac go? czy to zalezy od pomieszczenia jakie sa standardy? jezeli ktos moze mi pomoc prosze wiadomosc na maila (maciek882@interia.pl) z gory dziekuje!..
Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...