Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: Centrum Ceramiki BOZ


Recommended Posts

Firma tej drugi raz swoim znajmomym bym nie polecila. Wciskaja towar przesegregowany, wadliwy, II gat mimo iz sie placi za pierwsza jakosc. Pracownicy ( oczywscie nie wszyscy) cwani, nie dbajacy o dobro klienta. przestroga dla przyszlych klientow: prosze sie 2 razy zastanowic zanim zamowicie towar a jesli juz to sprawdzajcie dokladnie dokladnie towar. Pozdrawiam
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
A ja polecam. Korzystałem w BOZie niedawno z oferty projektanta wnętrz, który pomógł mi wybrać odpowiednie płytki i armaturę.

Ja również polecam. Wszystkie materiały na budowę domu i jego wyposażenie kupowałam w BOZie. Ze względu na ilość dali mi naprawdę fajną ofertę. Spokojnie można się dogadać i wynegocjować ciekawe ceny. Z czystym sumieniem polecam:)
Link do komentarza
  • 2 lata temu...
Beznadziejne podejście do klienta! Odradzam totalnie nieprofesjonalna firma. Na początku oczywiście wszystko super ale jak zapłacisz to już koniec. Nie liczą się z kientem, tarktują go jak zło konieczne. Wydzałam tam mnustwo pieniędzy i oczekiwałam minimum profesionalizmu jadnak tego nie otrzymałam. Odradzam wszystkim ponieważ potrafia wyprowadzić z równowagi, co jest bardzo trudne w moim przypadku. Ponadto nie dotrzymują terminów.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 1 rok temu...
Witam. W 100 % zgadzam się z eve.
Na początku mili i uprzejmi, chętnie doradzają, a po zawarciu umowy i wpłaceniu zaliczki- wedle zasady : "Klient złapany- klient olewany". Terminy realizacji zamówień przynajmniej dwukrotnie dłuższe od deklarowanych przy zawieraniu umowy.
Żałuję, że do nich trafiłem.
Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Ja też zgadzam się z eve i mika. Firma była bardzo miła i przyjazna na początku. Jak zapłacisz trochę zmienia się podejście. Przywożą uszkodzony towar, stosują zabronione klauzule w umowach, nie przyjmują reklamacji i traktują klienta jak złodzieja i natręta. Odradzam zdecydowanie zakupy w BOZ.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...