Skocz do zawartości

drzwi wewnetrzne- firmy Domidor


aklybok

Recommended Posts

  • 4 tygodnie temu...
  • 2 lata temu...
Cytat

Czyżby ta firma była mało popularna?
icon_eek.gif



Witajcie Jestem nowy na tym forum nigdy nie rejestrowałem żadnych kont tego typu ponieważ szkoda mi było czasu na potwierdzanie maila itp.

Ponieważ już pół roku Walczę z firmą Domidor, która smieje mi się w twarz - założyłem to konto aby wam wybic glupi pomysł kupowania tych drzwi na jaki sam wpadlem a teraz się męczę.

Drzwi kupiłem za pośrednictwem serwisu allegro. Piękne zdjęcia opisy drzwi gładkie wysokiej jakości itp. marketingowe bzdury po czym przyszły moje drzwi 8par wraz z futryn z ościeżnicami. Ościeżnice wykonują tylko z MDF -u którego jakoś jest tak wysoka że barwnik odrywa się wraz z taśmą malarską pozostawiając białe plamy, których niczym nie można poprawić bo tak czy inaczej zostanie widoczny ślad. Same drzwi każde niedomalowane na narożnikach w zakończeniach wyżłobień wgłębień dodatkowo kolor orzech wygląda jak ciemna wiśnia do niczego nie pasuje a na domiar złego drzwi porysowane pęknięcia przy zawiasach uniemożliwiały montaż posiadały wiele wgłębień jakby były obite i dopiero potem malowane. Przed malowaniem nie były dobrze wyczyszczone wiec widać białe bąbelki kurzu, który był przykryty lakierem i wyszły tu i ówdzie białe plamki. Drzwi miały być piękne i drewniane a są gorsze od zwykłych z Castoramy... Sam szef po 3 reklamacji już nie odbiera ode mnie telefonu sekretarki informują, iż jest w szpitalu ... żenada ...
tyle co mogę wam powiedziec ogladajac aukcje allegro nie uwierzyłbym we własny wpis ... Decyzję pozostawiam Wam ja omijałbym te drzwi szerokim łukiem .... na sam dzwiek slowa domidor robi mi się niedobrze
Drzwi zostały zretuszowane ale każdy ten retusz jest widoczny inny odcień lakieru nie wszystkie po naprawie zawiasu przysłali mi te same drzwi niechlujnie sklejone przy zawiasie, które opadły zaraz po założeniu.
A szef telefonicznie powiedział mi że trzeba się było spodziewać ze skoro to drzwi zamawiane taniej z internetu to musza być gorszej jakości.
Najchętniej oddałbym drzwi i futryny ale wszystko zostało zamontowane a nowe wady niechlujnej roboty wciąż się pojawiają ....
Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Witam

ja też jestem delikatnie mówiąc niezadowolony z drzwi firmy Domidor, drzwi kupiłem nie na allegro lecz w sklepie prowadzącym sprzedaż dla Domidora w Warszawie. mam 10 szt drzwi we wszystkich drzwiach są krzywo nawiercane otwory na zawiasy co skutkuje ich krzywym ustawieniem w futrynie, trzaskami zawiasów w czasie poruszania skrzydłami. w jednych drzwiach doszło do nadłamania skrzydła przy zawiasie. w dodatku najprawdopodobnie ze względu na zbyt słabe zawiasy 3 sztuki drzwi "opadają" na zawiasach. reklamowałem drzwi u sprzedawcy profiplast w Warszawie po ok 2 tyg i moich licznych ponagleniach zgłosił sie ktoś od sprzedawcy, obejrzał drzwi i powiedział ze wyśle reklamacje do Włoszczowej gdzie drzwi wyprodukowano. Po ok 3 tyg i moich usilnych, natarczywych kontaktach ze sprzedawcą dostałem odpowiedź z zakładu z Włoszczowej że ktoś przyjedzie "na reklamację" w ciągu 2 tyg, czas minął nikt się nie zjawił więc zacząłem dzwonić do producenta. Prezes zapewnił mnie, że ktoś się zjawi w sprawie reklamacji. po kolejnych tygodniach przyjechał majster który stwierdził ze wszystko jest ok, otwory na zawiasy wierci maszyna więc muszą być proste, a drzwi ocierają o posadzkę ponieważ zostały za nisko osadzone. ocierające o posadzkę drzwi kilkukrotnie podcinałem po kilku dniach ponownie zaczynały ocierać o posadzkę. obecnie zgodnie z zaleceniem przyciąłem drzwi o 6 mm i czekam na efekt.
sumując nie polecam ani drzwi firmy Domidor ani sprzedawcy z profillast w Warszawie. Obie firmy nie współpracują z kupującym we właściwy sposób. Dostali kasę i nic ich już nie obchodzi.
pozdrawiam
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Witam,
muszę z przykrością tylko potwierdzić powyższe opinie.
Ja kupiłem kilka sztuk w Leroy Merlin w Bydgoszczy. Sam kontakt z marketem to już traumatyczne przeżycie w przypadku reklamacji, az nie chce mi się opisywać. Na dodatek nie zalatwiają reklamacji tylko podali moje dane do tej firemki bez mojej zgody a dalej to już historia jak powyżej. Masakra. NIGDY więcej nic co produkuje firma DOMIDOR, oraz chyba nic co sprzedaje ten market Leroy Marlin. Totalna porażka.

A co do jakości samych drzwi, no cóż, wymieniłem stare 12 letnie drzwi. W mieszkaniu montowane standardowo.
Ale ich jakość biła na głowę te kupione i reklamowane. Domidor to skandalicznie niska jakość.
Zresztą w Leroy Merlin kupiłem bateria umywalkowe i kuchenne, sikała mi woda w kuchni na cztery strony świata tak skorodowały po ROKU! Poprzednie naprawdę z dolnej polki polskie baterie może i brzydkie ale służyły 10-12 lat.
Strach wchodzić do marketu teraz. Edytowano przez Jawik (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...