Skocz do zawartości

Radiestezja - różdżkarstwo (wstęp)


Gość

Recommended Posts

Cytat

Tyle tylko że woltomierz jest w "pracy" radiestety najmniej potrzebny - przecież "operują" radiesteci "energiami" niewykrywalnymi przez mierniki ...
Po co więc radiesteta ma używać woltomierza tego najstarsze elfy nie wiedzą. icon_biggrin.gif
Przecież woltomierz jest użyteczny w pracy elektronika lub eklektyka - a w przypadku gdyby radiesteta był jednocześnie elektrykiem to przecież wykonuje dwie zupełnie rożne prace.
Ja osobiście odradzam pchanie palców radiestety tam gdzie elektryk wciska przewody woltomierza - może nieźle kopnąć. icon_razz.gif
A radiesteta prądu elektrycznego nie wykryje (chyba, ze przez przypadek).
Osobiście również odradzam zapraszanie radiestetów do jakichkolwiek prac na działce lub na budowie ... icon_razz.gif



Zapewniam Pana ze prad zmienny przeplywajacy w przewodach wytwarza pole energetyczne.

Takie pole potrafi nawet uniemozliwic przysyl kablem ktory jest w poblizu sygnalow np z pomiaru temperatury, lub jonizacji plomienia.
Jezeli ta energia potrafi zaklocic taki sygnal to moze rownie dobrze zaklocic Panskie pole energetyczne.

Moze sie Pan pod wplywem tej energii np czuc zle,
lub miec trudnosci w mysleniu!
Link do komentarza
Cytat

Tyle tylko że woltomierz jest w "pracy" radiestety najmniej potrzebny - przecież "operują" radiesteci "energiami" niewykrywalnymi przez mierniki ...
Po co więc radiesteta ma używać woltomierza tego najstarsze elfy nie wiedzą. icon_biggrin.gif
Przecież woltomierz jest użyteczny w pracy elektronika lub eklektyka - a w przypadku gdyby radiesteta był jednocześnie elektrykiem to przecież wykonuje dwie zupełnie rożne prace.
Ja osobiście odradzam pchanie palców radiestety tam gdzie elektryk wciska przewody woltomierza - może nieźle kopnąć. icon_razz.gif
A radiesteta prądu elektrycznego nie wykryje (chyba, ze przez przypadek).
Osobiście również odradzam zapraszanie radiestetów do jakichkolwiek prac na działce lub na budowie ... icon_razz.gif




Ciekawe czy widzial Pan przyrzady do wykrywania w scianach , lub pod powierchnia ziemi kabli pod napieciem , kabli bez napiecia , rur, zbrojenia itp
Jesli przyrzad taki pokazuje lokalizacje , a nawet glebokosc na jakiej sie znajduja, i na dodatek np czy w kablu plynie prad i jaki to czy nadal twierdzi Pan ze cos takiego nie istnieje?
Link do komentarza
Cytat

Zapewniam Pana ze prad zmienny przeplywajacy w przewodach wytwarza pole energetyczne.
(..)


Uchu - zgoda.
"sęk" w tym, że radiesteta takiego promieniowania nie wykryje (chyba, że przez przypadek).
Radiesteci po prostu "wykrywają" promieniowania niewykrywalne przez ŻADNE przyrzady.
Propmieniowania którym fizyka przeczy - potwierdza ich istnienia natomiast ezoteryka.

Jezeli ta energia potrafi zaklocic taki sygnal to moze rownie dobrze zaklocic Panskie pole energetyczne.
Cytat

Moze sie Pan pod wplywem tej energii np czuc zle,
lub miec trudnosci w mysleniu!


Ciekawe jakie 'antidotum" mają na to 'radiesteci"
"Odpromienniki" które nie maja żadnego potwierdzenia w nauce ?
Bo nauka na to znalazła dawno temu wyjaśnienie i antidotum ...
A "odpromienniki" zdają się do czegoś takiego taką mniej więcej "pomocą" jak... (przepraszam, wolę autocenzurę icon_wink.gif icon_razz.gif )
Link do komentarza
Cytat

Uchu - zgoda.
"sęk" w tym, że radiesteta takiego promieniowania nie wykryje (chyba, że przez przypadek).
Radiesteci po prostu "wykrywają" promieniowania niewykrywalne przez ŻADNE przyrzady.
Propmieniowania którym fizyka przeczy - potwierdza ich istnienia natomiast ezoteryka.

Jezeli ta energia potrafi zaklocic taki sygnal to moze rownie dobrze zaklocic Panskie pole energetyczne.

Ciekawe jakie 'antidotum" mają na to 'radiesteci"
"Odpromienniki" które nie maja żadnego potwierdzenia w nauce ?
Bo nauka na to znalazła dawno temu wyjaśnienie i antidotum ...
A "odpromienniki" zdają się do czegoś takiego taką mniej więcej "pomocą" jak... (przepraszam, wolę autocenzurę icon_wink.gif icon_razz.gif )



Powstal dzial nauki ktory nazywa sie biofizyka.
On probuje wyjasnic zagadnienia ktore uwaza Pan za trudne
do zrozumienia przy tradycyjnym stanie wiedzy ze szkoly.

Czy slyszal Pan o zwyklym lustrze?

To jeden z odpromiennikow.
Nauka zna wiele innych.

Sa odpromienniki, neutralozatory, izolatory
-i kazdy trzeba wiedziec gdzie ma zastosowanie.

Czy wie Pna jaka jest roznica miedzy "nowoczesnym " kominkiem ,
a tradycyjnym piecem kaflowym , lub piecem meksykanskim?

Czy wie Pan jak dobroczynne jest promieniowanie z pieca meksykanskiego?
Link do komentarza
Próbuje pan na siłę zmieszać zwykłą,dostępną każdemu codzienną wiedzę,z ezoteryka i okultyzmem.
To,że lepiej czuję się w lesie niż w centrum miasta nie jest wcale dowodem,że w tym centrum wpływają na mnie jakieś tajemnicze promieniowania.
Mało to jest przypadków,kiedy ludzie doskonale wypoczywali na swojej działce,dopóki jakiś nawiedzony przyjaciel-radiesteta nie wynalazł im tam cieków wodnych?
Człowiek lubi mieć przekonanie,że za jego złość,gniew,kłótliwość,choroby,nie odpowiada on sam,tylko tajemnicze ''coś'' lub ktoś.
Każdy,kto wymyśli jakąś teorię (nie koniecznie logiczną),która zwalnia człowieka od odpowiedzialności za swoje niepowodzenia znajdzie miliony zwolenników i zarobi kupę kasy.Tym właśnie nęci ludzi radiestezja.Nie trzeba nawet zbytnio przejmować się niemożliwością obronienia tej teorii w świetle nauki.Ludziom to nie przeszkadza.Człowiek jest wstanie zrezygnować nawet ze swego intelektu i rozsądku,byle by tylko mu ulżyło to brzemię odpowiedzialności.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Próbuje pan na siłę zmieszać zwykłą,dostępną każdemu codzienną wiedzę,z ezoteryka i okultyzmem.
To,że lepiej czuję się w lesie niż w centrum miasta nie jest wcale dowodem,że w tym centrum wpływają na mnie jakieś tajemnicze promieniowania.
Człowiek jest wstanie zrezygnować nawet ze swego intelektu i rozsądku,byle by tylko mu ulżyło to brzemię odpowiedzialności.



Zadne tajemnicze promieniowanie.
Nie wiem jak swieza jest Panska wiedza z fizyki, ale zapewniam Pana ze,
wspolczesna fizyka juz sobie z tym "tajemniczym promieniowaniem"
calkiem dobrze radzi! icon_smile.gif
Link do komentarza
Panie Jerzy !
Moja wiedza z fizyki jest OK i dlatego właśnie twierdzę że radiestezja to kompletne bzdury.
Podawałem cała masę argumentacji jak dotąd ze źródeł naukowych - a pan jak widzę nie potrafi ni powiedzieć poza brząkaniem w kółko że radiestezja ma coś wspólnego z nauką.
Cóż - może ma pan rację .
Radiestezja ma coś wspólnego z nauką - nauka PRZECZY rewelacjom radiestetów.
Tyle.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Panie Jerzy !
Moja wiedza z fizyki jest OK i dlatego właśnie twierdzę że radiestezja to kompletne bzdury.
Podawałem cała masę argumentacji jak dotąd ze źródeł naukowych - a pan jak widzę nie potrafi ni powiedzieć poza brząkaniem w kółko że radiestezja ma coś wspólnego z nauką.
Cóż - może ma pan rację .
Radiestezja ma coś wspólnego z nauką - nauka PRZECZY rewelacjom radiestetów.
Tyle.




Jaka nauka przeczy rewwelacjom radiestetow?

Pewnie Nauka Spoleczna Kosciola!:)
Link do komentarza
Świetna zabawa przy tym temacie. Chba zamówię szeptuchę do odczyniania uroków. Przestawię dom zgodnie z feng-cośtam, a radiosteta to mnie utopi bo wody ci u mnie dostatek. A jak skończe dom to do kominka na 5 zdrowasiek będe wkładała swoje dziecko w razie choroby jak onegdaj Rozalkę. A co z UFO to równiez nie wyjasnione zjawisko? Czy którys z Panów ma na to sposób?
icon_confused.gif:
Link do komentarza
obawiam się że postępując tak jak obiecujesz będziesz postępowała nie tylko w myśl zasad feng shui oraz rożnych form szamaństwa szamanizmu i zabobonów.
jestem osobą wierzącą dlatego też mam jedna prośbę - nie mieszaj do tego chrześcijaństwa.
Przypominanie niedouczonych bab mieszkających szamaństwo z chrześcijaństwem bawiących się w "leczenie" mieszanką czarów i modlitwy oczywiście jest wskazane - do dziś przecież widać wiele osób i to podobno "wykształconych" (np. maturzystów czy studentów)- niezależnie od światopoglądu którzy "na szczęście" przynoszą na egzaminy maskotki, kolorowe wstążki lub też kupują "słoniki" czy też "drzewka" które mają im przynieść zdrowie szczęście czy powodzenie icon_confused.gif.
Nielogiczne to bo albo wierzą w naukę , w Boga albo w przesądy.
Jak widać - niewiele się nie zmieniło od stuleci w tej sprawie.
I chyba na czymś takim właśnie bazuje popularność czegoś takiego jak wiara w "moc" uzdrowicieli radiestetów czy "feng shui".
Osobiście uważam, że postępować zawsze należy zgodnie z zasadami logiki, nauki i rozumu a nie przesądów i szamaństwa.
A radiestezję (której przeczą wszelkie możliwe dyscypliny nauki które są "na styku" z radiestezją takie jak geologia czy fizyka) można albo zupełnie odrzucić albo określać wyłącznie w kategoriach okultyzmu.
Zupełnym absurdem dla mnie jest "feng shui" - to przecież straszenie nieistniejącymi "energiami".
Postępujmy logicznie...
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
Mój tata ma takie zdolności. Ma gałązke z jakiegoś drzewa i obkręca mu ją w rękach gdy zbliża sie do wody. Mi też ale minimalnie. Jak podejdę nad studnie to czuje mimo że wbijam w gałązke paznokcie tak mocno trzymam. Ale jak chwyci mnie mój tata za kart i idzie za mną naprawdę czuję gdzie jest woda. dziś szukaliśmy po polu wody. mamy na jakieś 2.2 m wode bo sie dowierciliśmy. w innych miejscach koło 2.8 jeszcze nic nie było... mój tata jak przechodzi z gałązką przed droge. to ona mu tak dygnie w jednym miejsu. Tam gdzie idzie ryła z wodą miejską. tylko to podobno żelazo też tak reaguje.
Link do komentarza
Mój tata ma takie zdolności. Ma gałązke z jakiegoś drzewa i obkręca mu ją w rękach gdy zbliża sie do wody. Mi też ale minimalnie. Jak podejdę nad studnie to czuje mimo że wbijam w gałązke paznokcie tak mocno trzymam. Ale jak chwyci mnie mój tata za kart i idzie za mną naprawdę czuję gdzie jest woda. dziś szukaliśmy po polu wody. mamy na jakieś 2.2 m wode bo sie dowierciliśmy. w innych miejscach koło 2.8 jeszcze nic nie było... mój tata jak przechodzi z gałązką przed droge. to ona mu tak dygnie w jednym miejsu. Tam gdzie idzie ryła z wodą miejską. tylko to podobno żelazo też tak reaguje.
Link do komentarza
jako instalator czesto przy nowym domu była kppana studnia aby podlewac ogrody i powiedzcie mi mądrale jak wytyczyc tanio i skutecznie studnie jak nie za pomoca rózdzdki czy tez wygietego drutu ,wiecc moje pytanie czy lepiej wytyczac zródła wody elektronicznie zapłacis 1000-2000zł i miec srednia pewnosc ze woda bedzie czy wziasc goscia z kawałkiem kija ,drutu czy tez wachadełka i zapłacis 100-300zł i miec pewnosc ze woda jest i na jakiej głebokosci ???????????
a ten co sie wypowiadał ze wahadełko to jakąs sila woli trzeba ruszac to niech sie ruszy i walnie w łeb bo naprawde .........
wahadełko nalezy trzymac jesli masz zdolnosci to zrodło czy tez ciek wodny sam wprowadzi wahadełko w ruch oczywiscie nie kazdy ma takie zdolnosci
a powiedzcie dlaczego w USA jak robione sa remonty drogi czy innej komunikacji to oprucz mapek gosc łazi po budowie z drutami?????????
zeby znalez i potwierdzic gdzie ida rurociagi z wodą ,bo lepiej goscia puszcis i dac eteat niz kopac i przerywac rury tam to wiedza a una to wielkie zdziwienie jakrura wyrosla wziemi czego byłem swiadkiem poł roku temu w ostrowie przy budowie obwodnicy a wystarczyłó wziasc patyka czytez druta i 2mln zł było by w kieszeni a tak ......
wiec tak długo jak nasza ciemna masa umysłowa bedzie twierdzic ze to naciaganie tak długo bedziemy zacofani i bedziemy sie dziwic ze rura szła ,ze wody nie ma ,ze studnia jest sucha ,a wystarczy tak niewiele ZYC W ZGODZIE ZNATURA I KORZYSTAC Z JEJ ENERGI
pozwole przytoczyć sobie jeden fakt z budowy
jest spory ogród i klient chce miec studnie wiec przychodzi gosc z kijkiem wyznacza gdzie kopac okazuje sie ze jest skrzyzowaniedwóch zył na działce no super ,wiec wyznacza tyczkami mozliwosci kopania i jedzie sobie ,budowalancy nieco zmeczeni po napojach ozezwiających przenosza wspołzedne na kartke papieru i zrywaja ziemie razem z tyczkami
po jakims czasie zaczyna sie kopanie i kopią tydzien i drugi wykopali 12m i super ,a wody nima no to jakis tam stary studniarz strwierdził ze jak gosc wytyczył t woda byc musi czy hasło wiercic ,wywiercili jeszcze 5 m i sucho
inwestor zdenerwowany mówi zawołac goscia od wytyczania
przyjechał chodzi patrzy i mówi -no woda tu bedzie i to cała studnia ale wezcie węza i nalejcie do pełna ,okazało sie ze o 2 metry w bok miała byc kopana studnia a ci co pisali to z 6m zrobiło sie im 8m i sypło sie
na pytanie jak głeboko maja kopac gosc liczy chodzi i twierdzi ze 15,5 metra macie wode idzie zdrugiej strony dzialki i potwierdza
i jak myslicie ?
studnia wykopana na 11m na nie całe 5m wiercona jak woda poszła ko studniasz po drabinie nie nadazył uciekać ,woda w studni jest do dzis ,wiem bo obługuje tam obecnie juz stacje hydroforowa
Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Nie wierzyłam w możliwości wskazywania różdżką cieków wodnych ale widziałam jak u sąsiada pracował radiesteta i wskazał idealne miejsce na wiercenie studni w której na głębokości ok 2,5m pokazała się woda. U nas na działce bez badania radiestety wykonaliśmy wykop na głębokość ok 4m (brak wody). Odległość pomiędzy dwoma odwiertami wynosiła ok 10m.
Radiesteta posiadał certyfikaty świadczące o ukończonych kursach radiestezji.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Przychodzi taki facio i pęta się z jakimiś przedmiotami w ręku...
Coś mu drga, coś się kołysze a ON robi miny srającego kota....
TO jeszcze mogę spokojnie obserwować.
Ale jak otworzy paszczę i zaczyna wieszczyć jednoznacznym językiem NAUKI - wymiękam!
Brednie!
Pijany sen chorego idioty opowiadany przez Paralizego Konwulsynowicza Koponogowa!

Mogliby sobie stworzyć jakiś język pojęć, który jest spójny, coś przekazuje i coś znaczy!
Kradną dobrze znane i jednoznaczne pojęcia i podkładają pod nie swe "para-eko-energo-odczucia"

Powstaje takie coś - że w mordę dać!

Ja jakoś nie odczuwam tego, co oni - trzymający ten patyk.
Ale - nie muszę!
Jak coś odczuwają - to niech opiszą to tak, żeby dało się to POMIERZYĆ.
Język nasz jest wystarczająco bogaty.

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

Ja jakoś nie odczuwam tego, co oni - trzymający ten patyk.



Naukowcy także nie potrafią wykryć czarnej materii, ani czarnej energii! A mimo to są przekonani, że istnieje. Analogia bardzo daleka, ale chciałem pokazać, że nie wszystko musi być do bólu oczywiste i namacalne.

A z tą miną srającego kota, to punkt dla ciebie. Rzeczywiście tacy faceci zachowują się dziwnie icon_smile.gif
Link do komentarza
Bardzo się mylisz!
Jak się coś tłumaczy - to MUSI być do bólu oczywiste i namacalne!

Nie wypowiadam się, czy te zjawiska istnieją czy nie, tylko twierdzę, że ich zwyczajowy opis to bełkot i brednie idioty!

Czy naprawdę trzeba być odmóżdżonym analfabetą, żeby się tym zajmować?
(jeżeli tak - to zjawiska nie ma a jest mniemanologia stosowana)

Adam M.
Link do komentarza
Cytat

Bardzo się mylisz!
Jak się coś tłumaczy - to MUSI być do bólu oczywiste i namacalne!

Nie wypowiadam się, czy te zjawiska istnieją czy nie, tylko twierdzę, że ich zwyczajowy opis to bełkot i brednie idioty!

Czy naprawdę trzeba być odmóżdżonym analfabetą, żeby się tym zajmować?
(jeżeli tak - to zjawiska nie ma a jest mniemanologia stosowana)

Adam M.



Całkowicie się z kolegą zgadzam icon_smile.gif

Ja to na działce potrzebuję raczej gościa który mi powie gdzie wody nie ma, bo gdzie jest wiem dokładnie znaczy wszędzie icon_smile.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
  • 2 tygodnie temu...
Nagroda Jamesa Randiego

Fundacja Jamesa Randiego (JREF) ufundowała nagrodę miliona dolarów dla osoby, która w kontrolowanych warunkach dowiedzie paranormalnych zdolności. Do najczęstszych prób zdobycia nagrody należy radiestezja. Do tej pory żadnemu radiestecie nie udało się wykazać żadnych zdolności wykrywania wody mogących stać się podstawą do wypłaty miliona dolarów nagrody.

(Z Wikipedii)
Link do komentarza
Gość gawel
Gdybyście znali podstawy radiestezji to wiedzielibyście dlaczego nie da sie sie jej wykorzystywac do pokazów i gier hazardowych.
PS. nie twierdzę że Naciągaczy nie brakuje, jak w każdej branży. Od budowlanej zacząwszy. icon_confused.gif
Link do komentarza
Gość gawel
Cytat

A gdzie szukać owych podstaw?


To nie jest instrukcja pralki, musze cię zasmucić najlepiej skorzystać z doświadczeń dobrego radiestety i samemu potrenować wtedy dochodzi się do własnych doświadczeń. Można również w necie ale trzeba się do tego krytycznie odnieśc i przefiltrować bo prawdziwa treść jest między wierszami icon_wink.gif
Link do komentarza
Gość gawel
W dzialalności radiestezyjnej obowiązuje zasada skromności i tu jest wlaśnie pies pogrzebany, gdyby ktos chcaial zrobić pokazuwę to raczej marnie mu to wyjdzie. Jeżeli chodzi o realne i uczciwe efekty. Owszem teatrzyk zawsze można odwalić ale z prawda to nie ma za wiele wspolnego. Coc i za to zdesperowany klient zapłaci.
Link do komentarza
Cytat

W dzialalności radiestezyjnej obowiązuje zasada skromności i tu jest wlaśnie pies pogrzebany, gdyby ktos chcaial zrobić pokazuwę to raczej marnie mu to wyjdzie. Jeżeli chodzi o realne i uczciwe efekty. Owszem teatrzyk zawsze można odwalić ale z prawda to nie ma za wiele wspolnego. Coc i za to zdesperowany klient zapłaci.


Rozumiem. I sądzę, że trafiasz w sedno!!!
Link do komentarza
Dziękuje. Powiem jeszcze że naturalne zdolności jakie się ujawniają około 30, 40 roku życia , generalnie im silniejsze tym wcześniej wykazują tendencje do pomagania lub szkodzenia. Nie można w tej branży działać raz pozytywnie raz negatywnie gdyż traci się cześć zdolności, obniża ich poziom. Podążanie w jednym kierunku powoduje wzrost zdolności z tym że ja niestety z uwagi na ich negatywnych charakter zrezygnowałem z tego (w porę) żeby nie ponosić konsekwencji. Tak to bywa niestety.
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • I was really itching to fix it some wager some monied on some sports matches that are happening right now. I wanted to disillusion admit you guys recall that I did spot what I weigh to be the kindest plat in the USA. If you poverty to confound in on the spirit, authenticate it out-moded: [url=https://pokeronline.guru/online-gambling/]real online gambling[/url]
    • A ja się zastanawiał czemu czuć dym jak sąsiad pali i to dwa piętra niżej albo czemu tak czuć smażone nie moje 🤣 Jak widać dodatkowe otwory kanału wentylacyjnego 😁   Jak to zrobić dobrze ? Ponownie pakuł napchać i zapianować?
    • Ja też muszę, ale jak się pomyśli i odpowiednio przygotuje - to nie jest to takie upierdliwe... Właśnie spakowałem trzy worki (plastik, papiery i te niesegregowalne) i wiadereczko na bio... Spacerek na śmietnik i - załatwione... wiadereczko umyte, suszy się i zaraz wróci do szafki, w którym stoją w sumie cztery wiadereczka po 28 litrów pojemności... Zupełnie wystarczają na tydzień... no, bio trochę częściej, w zależności od zawartości wiadereczka...  
    • Konstrukcja tych pomp IBO FP4 powoduje , że nieco dłużej wytrzymają po wystąpieniu suchobiegu, ale też należy je wyłączyć. Lepiej zastosować dodatkowe urządzenie automatycznie wyłączające pompę po wystąpieniu suchobiegu. Jest ich wiele na rynku ,różnych producentów. np,    https://b2b.omnigena.pl/sterowania-i-zabezpieczenia/1878-opc59-sterownik-5907761103184.html (jeśli pompa ma silnik max 1,3kW)   https://aquatik.eu/14-ibopress-10-sterownik-wylacznik-pompy-hydroforu-suchobieg-ibo-press-10-p-697.html (jeśli pompa ma silnik max 2,2kW)   Można też w ogóle zmienić koncepcję i zamiast dużego zbiornika wybrać układ z pompą głębibową, falownikiem i niewielkim zbiornikiem buforowym. Falownik wyłączy pompę po suchobiegu. Koszt takiego zostawu z całkiem porządną pompą IBO odporną na piach to ok. 2 tys. zł.    
    • 🌟 Kim Jesteśmy? 🌟 Letyro to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji i montażu wysokiej jakości osłon okiennych. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe, nadając Twojemu domowi wyjątkowy charakter.   🔧 Co oferujemy? 🔧 Rolety Zewnętrzne: Chronią Twoje okna przed słońcem, zapewniając prywatność i kontrolę nad temperaturą w domu. Moskitiery: Zapomnij o niechcianych gościach w postaci owadów! Nasze moskitiery zapewniają swobodę korzystania z otwartych okien, bez ryzyka inwazji komarów czy much. Bramy Garażowe: Bezpieczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze – nasze bramy garażowe chronią Twój samochód i mienie przed niepożądanymi intruzami. Parapety Wewnętrzne: Dodaj stylu i elegancji do swojego wnętrza dzięki naszym parapetom wewnętrznym, dostępnym w różnorodnych wzorach i kolorach.   Nasza strona www: rolety Rzeszów
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...