Skocz do zawartości

Sypialnia i buduar


Recommended Posts

Meble są fatalne: szafa, komoda, łóżko i szafki nocne po kilku latach rozklejają się... Okleina z szafy odlazła całym płatem, na pozostałych meblach zaczyna odłazić w każdym miejscu. Termin (krótki) gwarancji minął i trzeba zapłacić za okleinowanie - chyba sami zdecydujemy sie na podklejenie elementów a potem poszukamy solidnych nowych mebli.. meble stoja w suchej, ogrzewanej sypialni, nie sa narażone na wilgoć, uswkodzenia mechaniczne, demolki dzieci - sypialnia jest gościnna więc uzywana sporadycznie. Takie meble kupuje się na długie lata a nie na 5 lat Nie polecam nikomu tych mebli!!! Nie jestem konkurencją.... dla zainteresowanych moge przesłać skan protokołu z reklamacji, fotki zniszczonych mebli.
Link do komentarza
Cytat

Meble są fatalne: szafa, komoda, łóżko i szafki nocne po kilku latach rozklejają się... Okleina z szafy odlazła całym płatem, na pozostałych meblach zaczyna odłazić w każdym miejscu. Termin (krótki) gwarancji minął i trzeba zapłacić za okleinowanie - chyba sami zdecydujemy sie na podklejenie elementów a potem poszukamy solidnych nowych mebli.. meble stoja w suchej, ogrzewanej sypialni, nie sa narażone na wilgoć, uswkodzenia mechaniczne, demolki dzieci - sypialnia jest gościnna więc uzywana sporadycznie. Takie meble kupuje się na długie lata a nie na 5 lat Nie polecam nikomu tych mebli!!!
Nie jestem konkurencją.... dla zainteresowanych moge przesłać skan protokołu z reklamacji, fotki zniszczonych mebli.



wszystko fajnie tylko brak mi tu konkretnej nazwy firmy o której tu się wypowiadasz? icon_confused.gif??: Bo w artykule występują zdjęcia wielu firm...
Link do komentarza
  • 4 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...