Skocz do zawartości

Wanna Kaldewei BASSINO nagrodzona


Recommended Posts

Cytat

na tym zdjęciu ta wanna jest po środku jakiegoś strumyczka/basenu? ciekawe kto ma w łazience takie icon_biggrin.gif
hehe


To jest tylko tak zaaranżowana ekspozycja w sklepie, swoją drogą to wanna mnie nie powala, widziałam fajniejsze. Mi osobiście podobają się w kształcie bali, wolno stojące a nie wciśnięte takie narożne no ale do takiej wolno stojącej trzeba mieć dużą łazienkę bo przy małej wychodzi komiczny efekt. Acha te narożne, jak możecie to wybierajcie nie półokrągłe, lecz innych kształtów np. prostokątne: wbrew obiegowym opiniom półokrągłe zabierają dużo miejsca, są niewygodne (nie można wyprostować nóg)oraz wchodzi do nich baaaaardz dużo wody a efekt mizerny.
Link do komentarza
  • 4 lata temu...
wlasnie wyrzucilem wanne Kaldewei, ktora wygiela sie na wysokosci nozek - ani ja, ani nikt z moich znajomych, ani zaden ze znanych mi fachowcow, nie widzial dotad, aby wanna sie wyginala...
kupilem ja 14 lat temu (2000 rok) - gwarancja oczywiscie minela, a firma Kaldewei nie widzi nic niestosownego w tym, ze ich wanna (wprawdzie po gwarancji, ale jednak Kaldewei) sie wygina...
Pisza mi, ze gwarancja minela i basta - a ze troche obciach jak na markowa wanne, to jakos tego nie czuja...
Dla ustalenia uwagi - wannna (nozki) zamontowana byla prawidlowo.
To tyle na temat jakosci i podejscia do klienta firmy Kaldewei...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...