Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
marzena

wycena pola

Recommended Posts

Mam dylemat i w związku z tym abrdzo proszę o pomoc:otóż mam pole-rolę,klasy RIII i R IV,pole położone jest we wsi niedaleko Wojnicza.Wojnicz to coś w rodzaju miasteczka.Oczywiscie pola te są bez żadnych budynków. I teraz musze dobrze te pola wycenic bo chce je sprzedac i nie chce miec problemów ze Skarbowym.Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać jakąś propozycje za ile taki pole sprzedac? Dziekuje bardzo za odpowiedz.
Marzena

Urzad Skarbowy ma srednie ceny m2 (w przypadku dzialek) w danym regionie. Tym sie sugeruja.
Proponuje zapytac bezposrednio w US o te ceny dla Twojego regionu.
W moim przypadku "dopuszczalna" ujemna odchylka to -30%. Do takiej roznicy nie sprawiaja problemu. Powyzej tego - kaza doplacac podatek (kupujacy).

Cytat

Przecież wycenę musi zrobić osoba z uprawnienieami do tego typu prac a nie Pani.

Panie Sławomirze... a niby dlaczego taka wycene ma zrobic osoba z uprawnieniami??
Grunt warty moze 4000pln a wycena 800pln.... tak?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Mam polaczyc kratke wentylacyjna z kuchnia poniewaz kratka tera znajduje sie w przedpokoju (kiedys to bylo jedno pomieszczenie ) Zainstalowac nawiewniki  Dodam ze dzisiaj musze miec zamkniete okna bo inaczej z kratki wieje (jest wiatr ) 
    • Na https://fulo.pl znajdziesz siatkę. Możesz sam założyć zamawiając z zestawem montażowym- to nic trudnego.
    • Żebyś to jakoś po polsku napisał... to może by coś zrozumiał...
    • Dobra była Kobita z spowldzielni oraz kominiarz i nagadali tak .... Oczywiscie sprawdzał jakimś urządzeniem na( kiju z wiatrakiem ) wieje dobrze !! ( czasami wiej do domu )  Moja kuchnia jest podzielna na ( kuchnie i przedpokój ) Komin wentylacyjny jest w przedpokoju i mam ta kratke w przedpokoju połączyć z dziura w regipsie w kuchni ! ( bo podobno otwór na dzwi to za mało i dlatego ,że sie gotuje w kuchni to zwraca powietrze bo cisnienie itp. ( informacja kominiarza taka ,że powinienem mieć pochlanaicz tej pary ( okap ) druga odpowiedz to ,że jest piec kaflowy i on potrzebuje duzo ciepla ( ale mówie ,że w zimie nie dzieja się takie rzeczy ) i teraz też nie pale piec jest zamkniety  3 odpowiedz to ,że musze zamontować nawiewniki ( ja rozumie ze nie mam ale nie jest to przyczyna braku powietrza bo sa otwarte okna )  Pytam się czy ktoś może mieć okap zainstalowany pod ten komin ( odpowiedz nikt nic nie ma zainstalowane sprawdzali ) Dodaje ,że dzieje mi sie to najczesciej przy wiatrach ( odpowiedz kominy na górze są sprawne ) i nie ma w planach nic montować ( jak ich do tego zmusić ?? do tych obrotowych oslon ?) i tak czekam na protokół czy jakies tam ustalenie które bedą opisane przez kominiarza i wysla mi na email ( podam wam dokladnie co napisał )   Powiedział tylko , że bedzie sie tak działo i musze połaczyć rura spiro kuchnie z kominem w przedpokoju ( czyli przenies kratke do kuchni )  zainstalować nawiewniki    Powiem tak Nawiewniki zaisntaluje na zimie nie teraz bo uważam ,że nie ma to sensu jak i tak okna mam otwarte a zamykać ich nie bede Komin przeniose do kuchni ( potrzebuje tylko rure spiro o dlugosci 1 m )   Dodam ,że jak dostanę ten protokół bo chyba musze go dostać to porównam go z kominiarzem nie z wspoldzielni 
  • Popularne tematy