Skocz do zawartości

stan surowy zamkniety w gdyni


Recommended Posts

Witam
Mam do wybudowania 372m2 domu( parter, pietro i poddasze uzytkowe ) na terenie Gdyni, w centrum Obluza zaraz przy ruchliwej przemyslowej ulicy . Nie wiem specjalnie jak sie do tego zabrac. Buduje to z mysla o wynajmie wiec chcialabym aby bylo jak najtaniej. Wylalam juz lawy fundamentowe teraz czas piac sie w gore. Niestety dysponuje juz tylko niewielka iloscia gotowki, bede posilkowac sie kredytem zapewnie, stad moje pytanie: Ile kosztuje m2 budowy do stanu zamknietego? Pytam bo nie wiem ile powinnam dobrac kredytu. Czy w tych kosztach wlicza sie tez robocizne czy tylko same materialy. Otrzymalam propozycje budowy tego bez materialow za 150 zl za roboczogodzine ( 6 osob w ekipie). Czy to dobra stawka i szacunkowo jak dlugo sie taki dom stawia, bo przyjmujac 150 zl za 6 osob pracujacych na godzine przez 10 godz. dziennie przez 60 dni daje sume 90.000 zl... icon_sad.gif
Prosze o pomoc i doradztwo
Dziekuje za wszystkie odpowiedzi icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Ja tez odradzam podpisywać takiej umowy ryczałtowej, przy takim systemie może być bardzo dużo nadużyć. Najlepiej umówic się na konkretną kwotę za konkretną robotę. Drugą sprawą jest że chcesz wybudować tanio a masz baardzooooooo wielki dom więc nie dziw się że za robociznę wychodzi tak drogo. Cena robocizny z materiałem wychodzi około 800 / 1000 zł za m2
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...